Sedm divů světa

na mincích z pravého zlata!

Kolekce: Sedm divů světa

Hodnocení: 5.0

1

Mince Pyramidy v Gíze:

 • Oficiální mince ražená do 14karátového zlata
 • Vyhledávaný formát 11 mm
 • Společně s Certifikátem autentičnosti potvrzující pravost a ryzost mince
 • Nejvyšší mincovní kvalita – leštěné razidlo
 • Typ: Kolekce
 • Dostupnost: Skladem
pouze 1 799 Kč

Zlatá mince Pyramidy v Gíze

Pyramidy v Gíze jsou nejznámějším a nejnavštěvovanějším kulturním pokladem světa. Jsou nejen nejstarším, ale také jediným ze sedmi divů světa, který se dochoval dodnes. Zlatá pamětní mince Pyramidy v Gíze je ražena do 14karátového zlata v té nejvyšší možné kvalitě - leštěným razidlem. Díky tomu má motiv emise dokonale propracované detaily.

Ražba takto drobných mincí ještě nedávno nebyla technicky vůbec možná. Dnes však tyto emise patří mezi sběrateli k nejvyhledávanějším! Díky malému rozměru si totiž pravou minci ze zlata může dovolit téměř každý.

 

pouze1 799 Kč
Specifikace
Kov:
14karátové zlato
Průměr:
11 mm
Hmotnost:
0,5 g
Kvalita:
Leštěné razidlo
Nominální hodnota:
1 dolar šalamounových ostrovů (SBD)
Země původu:
Šalamounovy ostrovy
Rok emise:
2016

Sedm divů světa

Zlatá mince Pyramidy v Gíze otevírá fascinující kolekci Sedm divů světa. Všechny mince jsou raženy leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě do 14karátového zlata. Díky ražbě leštěným razidlem a přísné kontrole kvality jsou i nejdrobnější detaily reliéfu dokonale čitelné. Umělecký design a perfektní stav splňují očekávání a požadavky i těch nejnáročnějších sběratelů.

Tato malá mistrovská díla vyobrazují sedm jedinečných starověkých staveb antického světa. Ve věčném zlatě tak můžete obdivovat sochu Dia v Olympii, Artemidin chrám v Efesu, visuté zahrady Semiramidiny, Rhodský kolos, mauzoleum v Helikarnassu nebo bájný maják na ostrově Faru.

 • Kolekci „Sedmdivů světa“ tvoří pamětní mince ze 14karátového zlata
 • Mince jsou raženy leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě
 • Mince vyobrazují starověké památky: sochu Dia v Olympii, Artemidin chrám v Efesu, visuté zahrady Semiramidiny, Rhodský kolos, mauzoleum v Helikarnassu a maják na ostrově Faru
 • Kolekce je přísně limitována pouhými 5 000 ks pro celý svět!

Ke sbírce obdržíte ZDARMA:

 • Certifikát autentičnosti ke každé minci potvrzující její pravost a ryzost
 • Numismatickou lupu k obdivování nejdrobnějších detailů
 • Elegantní sběratelskou kazetu k uložení mincí
 • Individuálně očíslované Osvědčení o vlastnictví
 • Mosaznou tabulku s číslem sbírky a Vaším jménem

Cena první mince: 1799 Kč (poštovné a balné platíme za Vás)
Cena dalších položek: 1 799 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné)

ANO, chci začít sbírat pamětní mince Sedm divů světa. Objednávám si první pamětní minci Pyramidy v Gíze za cenu 1799 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní mince ze zlata bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní minci Pyramidy v Gíze ponechám, objednám si tak další pamětní mince z kolekce Sedm divů světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 799 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pamětní zlatou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Sbírání mincí ze sbírky Sedm divů mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2018, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních mincí z kolekce Sedm divů světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.