100. výročí vzniku Československa

Speciální edice ražená z Certifikovaného zlata

Představujeme Vám exluzivní a unikátní novinku - pamětní medaili vyraženou z Certifikovaného zlata, nazývaného také Fairmined gold. Tento numismat, emitován výhradně Národní Pokladnicí, byl vyražen k uctění 100. výročí vzniku samostatného Československa, které si letos připomínáme.

Mincovním kovem medaile je ryzí zlato 999/1000. Hmotnost exempláře je 7,775 g a průměr 25 mm. Celá emise je zpracována v nejvyšší mincovní kvalitě (tzv. Proof quality) a ražená speciálním leštěným razidlem. Výjimečnost této emise je také podtržena unikátním číslem na hraně, které současně potvrzuje velmi nízkou limitaci – pouhých 100 exemplářů pro celý svět!

 Autorem unikátního návrhu je respektovaný medailér Mgr. Art Miroslav Hric, ArtD. Na aversu i reversu je nádherné umělecké vyobrazení znaku republiky Československé, letopočty 1918 a 2018 a český a slovenský opis 100. VÝROČÍ VZNIKU ČESKOLOVENSKA.

Rezervací medaile získáte:

  • Certifikované (fairmined) zlato
  • Jistotu nízké limitace - pouze 100 kusů pro celý svět!
  • Emisi s individuálním číslováním na hraně
  • Originální návrh od respektovaného slovenského umělce a medailéra Miroslava Hrice
  • Certifikát autentičnosti a elegantní dřevěnou kazetu

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
25 mm
Hmotnost:
1/4 oz
Limitace:
100 kusů pro celý svět
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita, leštěné razidlo
Rok emise:
2018

Zlato, nesoucí označení "Fairmined" (férově vytěžené, certifikované), je zárukou toho, že byl kov vytěžen v malých dolech, které dodržují přísné podmínky nastavené Aliancí pro zodpovědnou těžbu (ARM).

Certifikace je garancí zodpovědnosti malých těžebních společností ke svým horníkům, kterým poskytují bezpečné a příjemné pracovní prostředí. Díky certifikaci je možné podporovat celé místní komunity a jejich sociální rozvoj, udržitelnost a ochranu životního prostředí, napojení malých dolů na světové dodavatele, výkup zlata za férové ceny, transparentnost a obnovu zdravé ekonomiky v rozvojových zemích.

Malé těžební organizace přijímají společně s certifikací také obrovský společenský závazek. Jejich odvaha, zodpovědnost a nezlomné úsilí, které přísné standardy certifikace vyžadují, jsou však odměněny úsměvy spokojených horníků a úspěchy, kterými posouvají dál nejen samotné doly a komunity kolem nich, ale i celou společnost.

Důkazem toho, že společnosti není původ zlata lhostejný, dokládá mimo jiné i fakt, že již dva roky po sobě byla medaile, předávaná laureátům Nobelovy ceny míru, vyražena z Certifikovaného zlata. Díky osvětovým aktivitám je Certifikované zlato den od dne žádanější. Za necelé tři roky se ho prodalo téměř 400 kg a prognózy na další roky odhadují vzestupnou tendenci. Férově vytěžené zlato používá pro své šperky a hodinky také světoznámý výrobce Chopard. Nejvyšší ocenění na filmovém festivalu v Cannes Zlatá palma je zpracovávána z certifikovaného zlata již od roku 2014, stejně jako zlatý vavřínový věnec na letošních olympijských hrách v Riu. Ve 21 zemích po celém světě dnes najdeme 121 společností, které pracují se zlatem, vytěženým v 10 certifikovaných dolech v Africe, Asii a Jižní Americe.

Národní Pokladnice je první společností v České republice a na Slovensku, která svým zákazníkům nabízí zlaté ¼ uncové medaile z Certifikovaného zlata! Medaile byly vyraženy v Norské mincovně, kde jsou každoročně raženy i medaile Nobelovy ceny míru. Tato mincovna je součástí mateřské společnosti Národní Pokladnice a hrdým partnerem celého projektu usilujícího o certifikaci malých těžebních společností.

ANO, objednávám si unikátní pamětní medaili z Certifikovaného zlata 100. výročí Československa za cenu 32 970 Kč (poštovné a balné je zdarma). Nepodstupuji tím žádné riziko, medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla emise zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 1. 2019, pokud do té doby nedojde k vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.