Sada 6 pamětních medailí je jedinečná nejen díky svému designu. Každá medaile na svém aversu vyobrazuje první eurové mince čtyř různých zemí. Design je navíc doplněn o státní vlajky, které vyniknou díky nákladné barevné aplikaci.

Všechny medaile jsou zušlechtěny ryzím Fairmined zlatem! V sadě tedy můžete nalézt design prvních eurových mincí z 23 různých zemí. Všimnout si můžete například Slovenska a jejich mince s erbem s dvojitým křížem. Španělská mince zase vyobrazuje krále Juana-Carlose I. Vatikán má pak na své minci podobiznu papeže Jana Pavla II.

Každá medaile má jedinečný průměr 38,61 mm, díky kterému vynikají i nejmenší detaily jejího designu. Každá je o hmotnosti 28,70 g. Všechny pamětní medaile jsou uloženy v tematickém albu společně s Certifikáty autentičnosti.

Navíc od nás obdržíte jako DÁREK výroční bankovku.

Objednávkou získáte:

  • 6 pamětních medailí
  • Zušlechtění ryzím Fairmined zlatem a nákladnou barevnou aplikací
  • Nízkou limitaci - pouhých 4 999 kusů pro celý svět
  • DÁREK ZDARMA: výroční bankovku
  • Tematické album s vloženými Certifikáty autentičnosti

Oslavte 20. výročí eura společně s touto výjimečnou limitovanou sadou. Navíc jako dárek ZDARMA dostanete výroční bankovku!

ANO, zašlete mi prosím sadu pamětních medailí k 20. výročí eura za cenu 4 990 Kc (+ 129 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Společně se sadou obdržím tematické album s vloženými Certifikáty autentičnosti. Jako dárek zdarma obdžím navíc výroční bankovku. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
CuNi
Zušlechtění:
Ryzí Fairmined zlato a nákladná barevná aplikace
Průměr:
6 x 38,61 mm
Hmotnost:
6 x 28,70 g
Kvalita:
Brilliant Uncirculated
Rok emise:
2022
Limitace:
4 999 ks
DÁREK ZDARMA:
výroční bankovka