New York na originální minci a exkluzivní bankovce!

Říká se, že se do New Yorku buď zamilujete, nebo ho budete nenávidět. Pro nás v Národní Pokladnici to však byla láska na první pohled. 

Známe ho jako Město, které nikdy nespí či jako Velké Jablko. Víte, že nejlidnatější město státu New York, New York City, je jedním ze světových center obchodu? Anebo že přímo v centru se nachází největší zásoby zlata na světě?

Získejte krásné minialbum věnované státu New York. Za zvýhodněných 399 Kč získáte originální a ryzím zlatem 999/1000 zušlechtěný čtvrtdolar New York spolu s exkluzívní sběratelskou bankovkou! Mince i bankovka připomínají především dechberoucí panorama New York City a ikonickou sochu Svobody.

Exkluzivní balení, minialbum New York, Vám odhalí krásu nové kolekce, která Vás postupně provede americkou krajinou i historií. To všechno a mnohem víc na Vás čeká na mincích zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 a speciálních 100dolarových fluorescenčních bankovkách. Pod speciální UV lampou Vám bankovka odhalí oku neviditelné prvky a přinese opravdový numismatický zážitek.

Ušetřete 400 Kč a poštovné a balné prvního minialba New York hradíme za Vás!

Suvenýrová bankovka New York s fluorescenčním efektem
Krásný fluorescenční efekt na 100dolarové suvenýrové bankovce!

Fascinující numismatická cesta po Spojených státech amerických!

Kolekce U.S. States - Americké státy v exkluzivním balení

Federální vláda USA od roku 1999 každoročně emitovala čtvrtdolarové mince připomínající všechny americké státy. Cílem byla podpora nové generace sběratelů mincí.

Na každé minci z tohoto unikátního numismatického programu jsou vyobrazeny charakteristické symboly a rok vzniku příslušného amerického státu. Díky své atraktivitě a naučnému charakteru se stala tato kolekce čtvrtdolarových mincí Spojených států velmi populární mezi sběrateli po celém světě. Mince jsou navíc zušlechtěny ryzím zlatem 999/1000!

Kolekce U.S. States -  Americké státy a jejich krásy v exkluzivním balení

Exkluzivní balení, které vám nabízí Národní Pokladnice, obsahuje u každého amerického státu navíc i sběratelskou 100dolarovou suvenýrovou bankovku! Jedná se o speciální fluorescenční bankovku s individuálním číslováním, kterou si pomocí UV baterky můžete prohlédnout doslova ve zcela jiném světle. Bankovka je vyrobena z bezpečnostního bavlněného papíru.

Každý měsíc získáte zásilku obsahující originální minci a sběratelskou bankovku, které jsou věnovány jednotlivým americkým státům! Celkem tak v kolekci získáte 50 alb.

Během vytváření kolekce získáte zcela ZDARMA:

  • Pořadač, do kterého si vložíte všechna minialba věnovaná americkým státům
  • UV baterku pro prohlížení neviditelných detailů na bankovkách pouhým okem

Záruka Národní Pokladnice

Neopakovatelná příležitost vytvoření kompletní kolekce - jen 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné) za měsíční zásilku obsahující 100dolarovou suvenýrovou bankovku a minci zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000! Navíc v rámci kolekce získáte příslušenství zdarma!

Další ukázky mincí a bankovek z kolekce U. S. States:

Ukázka dalších mincí a bankovek z kolekce U.S. States

Ano, chci začít sbírat mince zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000 a bankovky z kolekce U.S. States. Objednávám si první minci New York se 100dolarovou suvenýrovou bankovkou  za cenu 399 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, mince New York se 100dolarovou suvenýrovou bankovkou budou hrazeny při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si minci a bankovku New York ponechám, objednám si tak dalších 49 mincí z kolekce U.S. States. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou zásilku obsahující minci a bankovku za cenu 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou minci s bankovkou mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla mince a bankovka zakoupena. Sbírání mincí z kolekce U.S. States mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku mincí a bankovek z kolekce U.S. States a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince a bankovky z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

 

 

 

 

Specifikace
Kov mince:
Základní
Zušlechtění mince:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr mince:
24,26 mm
Hmotnost mince:
5,67 g
Nominální hodnota mince:
0,25 dolar
Země původu:
USA
Bankovka:
179,50 x 76,20 mm