Apoštol Petr

Chudý rybář, jenž stál u zrodu celosvětové víry

Apoštol Petr, rodným jménem Šimon, člověk z masa a kostí, mající svá přání, sny a touhy. Člověk, jenž se stejně jako kdokoliv jiný ve svém životě dopustil mnoha přešlapů a chyb. Přesto se stal jedním z nejbližších samotného Ježíše Krista a jedním ze zakladatelů celosvětového náboženství.

Poodhalte s námi příběh člověka, jehož osud se začal odvíjet před tisíci lety a dodnes nás v mnohém inspiruje a některé i ovlivňuje.

Petr a jeho inspirativní příběh se dočkal svého zvěčnění do podoby medaile z ryzího stříbra 999/1000 v té nejvyšší kvalitě. Výhradním emitentem se stala partnerská společnost Národná Pokladnica, díky které můžete nyní i vy obdivovat tento dechberoucí a umělecky zpracovaný skvost. A nyní jej i vlastnit za zvýhodněnou cenu 990 Kč. Čímž ušetříte celých 50 %!

Součástí stříbrné medaile je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry medaile a Informační karta. To vše obdržíte zcela ZDARMA!

Využijte jedinečnou příležitost získat medaili s věčným příběhem, která se na Slovensku stala bestsellerem, a to za zvýhodněnou cenu! Nahlédněte do osudu člověka, který ovlivnil tok světových dějin!

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
20 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Rok emise:
2020
Limitace:
5000 kompletních kolekcí pro celý svět

Kolekce 12 apoštolů

Dechberoucí medaile z ryzího stříbra 999/1000 Apoštol Petr, rovněž otevírá zajímavou kolekci 12 apoštolů. Na 12 pamětních medailích z ryzího stříbra 999/1000 je zvěčněno všech 12 následovatelů samotného Ježíše Krista. Dvanáct, na počátku zcela obyčejných mužů, kteří aniž by to zprvu tušili, ovlivnili chod světových dějin a položili základy jednoho z největších učení v historii lidstva. Vy se tak můžete v kolekci těšit mimo jiné na medaili sv. Jana, sv. Jakuba, sv. Tomáše, sv. Matouše a dalších apoštolů.

Všechny stříbrné medaile si budete moc uchovat v elegantním dřevěném boxu, který na vás čeká v průběhu sbírání zcela ZDARMA!

Další medaile v kolekci

Kolekce 12 apoštolů podléhá přísné limitaci – emitováno je pouhých 5 000 kompletních kolekcí pro celý svět! A my, díky naší partnerské společnosti Národná Pokladnica, vám ji nyní můžeme také představit a nabídnout. Každou stříbrnou medaili z kolekce získáte za 1990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné).

Společně se stříbrnými medailemi obdržíte rovněž ZDARMA od společnosti Národná Pokladnica Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry medailí a Informační karty*.

V průběhu sbírání na vás dále čeká několik dárků ZDARMA, které vkusně doplní vaší kolekci.

Nechte se okouzlit starověkými příběhy, které jsou dodnes přítomné a poodhalte roušku tajemství, která se za nimi ukrývají. Kolekce 12 apoštolů bude pro vás tou pravou cestou za poznáním!


*Certifikáty autentičnosti, Informační karty a Osvědčení o vlastnictví zákazníci získají ve slovenském jazyce zcela zdarma.

ANO, chci začít sbírat medaile z ryzího stříbra 999/1000 z kolekce 12 apoštolů. Objednávám si první stříbrnou medaili Apoštol Petr za zvýhodněnou cenu 990 Kč vč. poštovného a balného (místo 1990 Kč). Peníze nezasílám předem, stříbrná medaile Apoštol Petr bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si stříbrnou medaili Apoštol Petr ponechám, objednám si tak další stříbrné medaile z kolekce 12 apoštolů. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla stříbrná medaile zakoupena. Sbíraní stříbrných medailí z kolekce 12 apoštolů mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2023, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku stříbrných medailí z kolekce 12 apoštolů a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu sbírky. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další stříbrné medaile z kolekce 12 apoštolů zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.