Dívky s šátky - slavná desetikoruna československá

Slavná desetikoruna československá z roku 1960 je dodnes mezi lidmi velice oblíbená, a to nejen pro své krásné ztvárnění, ale především kvůli vzpomínkám, které jsou s ní spjaty. Její nominál patřil ve své době k nejčastěji se vyskytujícím v našich peněženkách!

Replika z ryzího zlata!

Desetikorunová bankovka se pro svůj zajímavý příběh dočkala v Národní Pokladnici jedinečného zpracování do podoby repliky z ryzího zlata 999/1000.

Zlatá desetikorunová replika je pouze v rámci této nabídky za zvýhodněnou cenu 499 Kč místo 999 Kč. Ušetříte tak ihned 500 Kč! Poštovné a balné ke zlaté desetikorunové replice je ZDARMA.

Výhody zlaté desetikorunové repliky!

  • Ryzí zlato 999/1000
  • Věrné kolorování, díky kterému vyniknou i ty nejmenší detaily
  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry repliky
  • Zvýhodněná cena 499 Kč místo 999 Kč
  • Poštovné a balné zdarma

Dárky ke zlaté desetikorunové replice!

V rámci této nabídky obdržíte ke zlaté replice slavné desetikoruny jako dárek ZDARMA:

  1. Krásně zpracované album k založení zlatých replik
  2. Zlatou repliku legendární stokoruny československé z roku 1961 (100 x 50 mm)

 

Kolekce Zlaté československé bankovky

Kolekce Zlaté československé bankovky je kolekcí zlatých repliky nejvýznamnějších československých bankovek, které se zapsaly do historie naší země a srdcí československého národa.

Jedinečné zpracování z ryzího zlata!

Kolekce se v současné době skládá ze tří umělecky zpracovaných alb, která celkem obsahují 26 placených zlatých replik. Všechny repliky v kolekci jsou zpracovány z ryzího zlata 999/1000 a mohou se pyšnit věrným kolorováním, které umožňuje vnímat i ty nejmenší detaily.

V kolekci se můžete těšit například na repliku pětadvacetikoruny zobrazující neohroženého vojevůdce Jana Žižku, stokoruny oslavující staroslovanskou bohyni Slavii, modrou tisícikorunu s vynikajícím českým hudebním skladatelem Bedřichem Smetanou či rozporuplnou stokorunu s Klementem Gottwaldem.

Limitace!

Kolekce Zlaté československé bankovky podléhá přísné limitaci – emitováno bude pouze 5000 kompletních kolekcí.

Cena a garance!

Zlaté repliky československých bankovek jsou v této podobě pouze v Národní Pokladnicí a každou zlatou repliku z kolekce získáte za 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Společně se zlatými replikami obdržíte zdarma Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry zlatých replik.

Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce v případě, že zlaté repliky nebudou splňovat vaše požadavky.

 

Všechny zlaté repliky si budete moci uchovat v obdrženém zakladači

ANO, chci začít sbírat zlaté repliky československých bankovek z kolekce Zlaté československé bankovky. Objednávám si první zlatou repliku desetikorunu československou, známou jako Dívky s šátky za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá replika desetikoruny československé, známé jako Dívky s šátky bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou repliku desetikoruny československé, známé jako Dívky s šátky ponechám, objednám si tak dalších 25 zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou zlatou repliku mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá replika zakoupena. Sbírání zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další repliky z kolekce Zlaté československé bankovky zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost:
50 mg (obsah ryzího zlata)
Rozměr:
127 x 65 mm
Limitace:
5000 kompletních kolekcí