Dívky s šátky - slavná desetikoruna československá

Bankovka, která je dodnes mezi lidmi velice oblíbená nejen pro své krásné ztvárnění, ale i pro vzpomínky, které k ní každého pojí. Její nominál patřil ve své době k nejčastěji se vyskytujícím v našich peněženkách.

Právě tato bankovka se pro svůj zajímavý příběh dočkala v Národní Pokladnici zvěčnění do podoby repliky z ryzího zlata 999/1000, kterou nyní můžete získat za zvýhodněnou cenu 490 Kč místo standardních 990 Kč. Čímž ušetříte ihned 500 Kč!

Zlatá replika se kromě cenného kovu může pyšnit věrným kolorováním díky němuž vyniknou i ty nejmenší detaily.

Navíc součástí zlaté repliky je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry repliky a od Národní Pokladnice jej obdržíte zcela ZDARMA!

V rámci této nabídky obdržíte ke zlaté replice slavné desetikoruny jako dárek umělecky zpracované album a měděnou repliku legendární stokoruny československé z roku 1961, která slaví v roce 2021 jubileum - 60 let.

Využijte příležitost získat exkluzivní zlatou repliku slavné bankovky za zvýhodněnou cenu. A nechte se oslnit jejím věčným příběhem!

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost:
50 mg (obsah ryzího zlata)
Rozměr:
127 x 65 mm
Limitace:
5 000 sbírek

Kolekce Zlaté československé bankovky

Zlatá replika desetikoruny československé, známá jako Dívky s šátky, rovněž otevírá zajímavou sérii Zlaté československé bankovky. Na replikách z ryzího zlata 999/1000 jsou zvěčněné nejvýznamnější československé bankovky, které se zapsaly nejen do historie naší země, ale také do srdcí mnohých z nás.

V kolekci se dále můžete těšit například na repliku 25 Kčs zobrazující neohroženého vojevůdce Jana Žižku, 100 Kč oslavující staroslovanskou bohyni Slavii, modrou 1000 Kčs s vynikajícím českým hudebním skladatelem Bedřichem Smetanou či rozporuplnou 100 Kčs s Klementem Gottwaldem.

Všechny zlaté repliky československých bankovek si budete moci uchovat v albech, která jsou sama o sobě jedinečným uměleckým dílem.

Zlaté repliky československých bankovek jsou zvěčněny v ryzím zlatě 999/1000 a mohou se pyšnit věrným kolorováním, které umožňuje vnímat i ty nejmenší detaily.

Kolekce Zlaté československé bankovky podléhá přísné limitaci – emitováno je pouze 5 000 sérií.

Tyto unikátní zlaté repliky československých bankovek jsou k dostání výhradně v Národní Pokladnici. Každou další zlatou repliku z této originální kolekce je možné získat za 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné).

Společně se zlatými replikami obdržíte zcela ZDARMA Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry replik.

Všechny zlaté repliky si budete uchovat v obdrženém zakladači

ANO, chci začít sbírat zlaté repliky československých bankovek ze série kolekcí Zlaté československé bankovky. Objednávám si první zlatou repliku 10 Kčs Dívky s šátky za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného (místo 990 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá replika 10 Kčs Dívky s šátky bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou repliku 10 Kčs Dívky s šátky ponechám, objednám si tak další zlaté repliky ze série Zlaté československé bankovky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou zlatou repliku mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá replika zakoupena. Sbíraní zlatých replik ze série  Zlaté československé bankovky mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých replik ze série Zlaté československé bankovky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu sbírky. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další repliky ze sbírky zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.