Nejoblíbenější československá oběžná mince 1 Kčs z let 1961–1990 je poprvé v historii zušlechtěna ryzím zlatem a vzácným rhodiem. Jedná se o výjimečnou kombinaci dvojího zušlechtění, mezi sběrateli velmi vyhledávanou. Použití rhodia dodává minci oslnivý třpyt a dává vyniknout hlavnímu motivu mince.

Autorkou návrhu je Marie Uchytilová-Kučová (1924–1989), významná česká sochařka, medailérka a držitelka medaile za zásluhy. Mezi její nejznámnější díla patří mimo návrhu této jednokorunové mince také například Sousoší zavražděných lidických dětí.

Tuto jedinečnou minci, historický originál zušlechtěný ryzím zlatem a rhodiem, je nyní možno rezervovat za zvýhodněnou cenu 499 Kč (místo 999 Kč). Ihned tak lze ušetřit 500 Kč!

Navíc poštovné a balné pamětní mince 1 Kčs z let 1961–1990 máte zdarma.

Dárek zdarma v průbehu sbírání kolekce - měděná replika bankovky 20 Kč z roku 1926

Mince 1 Kčs z let 1961–1990 je první mincí ze zcela výjimečné kolekce Nejoblíbenější československé mince.

Navíc získáte jako dárek zdarma měděnou repliku bankovky 20 Kč z roku 1926. Můžete se na ni těšit již s druhou zásilkou.

Mince 1 Kčs z let 1961–1990 je součástí zcela výjimečné kolekce Nejoblíbenější československé mince. Kolekce obsahuje celkem 24 oblíbených oběžných mincí minulého století, které zvolily tisíce respondentů v celonárodním hlasování. Všechny mince v kolekci jsou originální historické mince zušlechtěné ryzím zlatem a vzácným rhodiem. Poprvé v historii je vydávána takto ucelená kolekce zvěčňující nejoblíbenější oběžné mince Československa zušlechtěné unikátním způsobem dvojího plátování. V kolekci je celkem 24 mincí zušlechtěných ryzím zlatem.

V průběhu sbírání této kolekce obdržíte zcela zdarma:

  • Certifikát autentičnosti ke každé minci.
  • Elegantní dřevěnou kazetu k reprezentativnímu vystavení a bezpečnému uložení mincí.
  • Osvědčení o vlastnictví.
Příslušenství ke kolekci zdarma

Zvýhodněná cena první mince z kolekce, 1 Kčs z let 1961–1990, činí 499 Kč. Další mince z kolekce budou doručovány přibližně jednou měsíčně za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Sbíráte bez jakéhokoli rizika, sbírání můžete kdykoli ukončit.

Ukázka některých mincí v kolekci Československé mince

ANO, chci začít sbírat Nejoblíbenější československé mince. Objednávám si první minci 1 Kčs z let 1961 až 1990 za zvýhodněnou cenu pouhých 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, originální mince zušlechtěná ryzím zlatem a rhodiem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si minci 1 Kčs z let 1961 až 1990 ponechám, objednám si tak další mince z kolekce Nejoblíbenější československé mince. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Sbírání mincí z kolekce Nejoblíbenější československé mince mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku originálních mincí z kolekce Nejoblíbenější československé mince a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
24karátové zlato, rhodium
Kvalita:
Historická mince
Limitace:
5 000 kolekcí
Průměr :
23 mm
Revers:
Klečící žena sázející lípu
Avers:
Státní znak ČSSR