NOVINKA - Karel IV. římským císařem

Světový unikát  - pamětní medaile s individuálním číslem na hraně

Vize, nadčasové myšlenky a zásluhy našeho největšího Čecha nepřestávají náš národ udivovat ani po 700 letech. Naším úkolem je odkaz Karla IV. ctít, šířit a připomínat dalším generacím. Právě proto vznikla ve spolupráci s historiky zcela nová kolekce pamětních medailí uctívajících našeho nejvýznamnějšího panovníka.

Jedinečnou kolekci Život Karla IV. otevírá nádherná pamětní medaile Karel IV. římským císařem. Medaile byla zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a díky detailnímu návrhu a nadstandardnímu průměru 50 mm Vám přinese opravdový numismatický zážitek! Pamětní medaile je vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě – proof a každý kus má individuální číslo na hraně, a tak se ihned stanete majitelem světového unikátu.

Součástí pamětní medaile je Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry medaile a obdržíte jej ZDARMA!

Zaváděcí cena první pamětní medaile Karel IV. římským císařem činí pouze 599 Kč (místo 1199 Kč)! Ušetříte tak 600 Kč. Navíc poštovné a balné této pamětní medaile Národní Pokladnice hradí za Vás!

Vaše výhody a garance:

 • Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000
 • Nejvyšší kvalita ražby - proof 
 • Numismatický zážitek - nadstandardní průměr 50 mm
 • Světový unikát díky individuálnímu číslu na hraně
 • Omezený počet – pouze 10 000 kompletních kolekcí
 • Hodnotné dárky a bohaté příslušenství ke kolekci
 • Pouze v Národní Pokladnici

Více o této nové kolekci naleznete v záložce "O kolekci".

Nová fascinující kolekce Život Karla IV. s bohatým příslušenstvím a dárky!

Kolekce Život Karla IV. je v naší nabídce zcela poprvé. Skrze 24 impozantních pamětních medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 vypráví kolekce příběhy z doby Karla IV. Nejen krásné a detailní návrhy medailí, ale také jejich ražba v nejvyšší kvalitě právem obohacují českou numismatiku.

Kolekce je určena pro exkluzivní skupinu sběratelů - striktní limitace činí pouhých 10 000 kompletních kolekcí!

První pamětní medaile Karel IV. římským císařem je výjimečná i díky svému individuálnímu číslu vyraženému na hraně medaile. Na dalších pamětních medailích z kolekce se objevují mistrovsky zpracované motivy jako jsou např. Karlův most, Svatováclavská koruna, život na francouzském královském dvoře a další důležité milníky ze života Karla IV.

V průběhu sbírání ZDARMA obdržíte bohaté příslušenství a dárky:

V průběhu sbírání ZDARMA obdržíte bohaté příslušenství a dárky

 • Luxusní dárkovou likérku - při okamžité rezervaci medaile Karel IV. římským císařem. Dárek obdržíte již se druhou medailí!
 • Knihu Karel IV. – Císař a císařovna
 • Elegantní dřevěnou kazetu pro bezpečné uschování a prezentaci Vaší sbírky
 • Magnet velikosti pohlednice s vyobrazením Karla IV.
 • Brožurku o Karlu IV. vydanou ve spolupráci s našimi historiky
 • Sběratelské rukavice k bezpečné manipulaci s medailemi
 • Osvědčení o vlastnictví kolekce vystavené na Vaše jméno
 • Certifikát autentičnosti ke každé pamětní medaili

Sbíráte zcela bez rizika. Každou medaili můžete vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě Vám Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla pozlacená medaile zakoupena.

Ukázka dalších medailí v kolekci

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile z kolekce Život Karla IV. Objednávám si první pamětní medaili Karel IV. římským císařem za cenu 599 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěná ryzím zlatem 999/1000 bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Karel IV. římským císařem ponechám, objednám si tak dalších 23 pamětních medailí zušlechtěných ryzím zlatem z kolekce Život Karla IV. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Život Karla IV., která obsahuje celkem 24 medailí, mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. července 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Život Karla IV. a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

 

 

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby - proof
Průměr:
50 mm
Hmotnost:
49 g
Rok emise:
2024
Limitace:
10000