S hrdostí Vám představuji pamětní medaili 30. výročí vzniku České republiky vyraženou do 24karátového zlata v nejvyšší kvalitě ražby. Jedná se o nejcennější medaili ve Vašem numismatickém albu, doplňující další krásné pamětní medaile vyražené u příležitosti výročí vzniku naší země. Pouze nevelké množství šťastných majitelů bude moci vlastnit kompletní kolekci uloženou v unikátním numismatickém albu.

Pamětní medaile je vyražena do ryzího zlata 999/1000, její hmotnost je 0,50 gramů a průměr 13,92 milimetrů. Medaile je zpracována v nejvyšší kvalitě ražby a je tedy ražena leštěným razidlem. Hodnotu zlaté pamětní medaile zvyšuje i striktní limitace pouhých 5000 kusů na světě.

Na aversu medaile je umělecky ztvárněn Český lev s utrženými okovy a opis. Revers zobrazuje Svatováclavskou korunu s erby.

Detailně zpracovaný motiv zlaté pamětní medaile, již nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice, vytvořila respektovaná česká medailérka Irena Hradecká, DiS., úspěšná autorka mnoha krásných návrhů nejen s naší národní tematikou.

Ano, zašlete mi prosím zlatou pamětní medaili 30. výročí vzniku České republiky za cenu 2 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Zlatá pamětní medaile 30. výročí vzniku České republiky bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
13,92 mm
Hmotnost:
0,50 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Země původu:
Česká republika
Rok vydání:
2022