Před více než 100 lety bylo založeno samostatné Československo.

S hrdostí představujeme pamětní medaili Vznik Československa, kterou jsme nechali exkluzivně vyrazit právě u 100. výročí od vzniku samostatného Československa. Abychom uctili toto významné výročí, pamětní medaile je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a vyražena v nejvyšší kvalitě ražby Proof.

Samotný motiv pamětní medaile je skutečným uměleckým dílem – avers detailním způsobem zobrazuje korunovaného dvojhlavého orla, znak rakouských zemí tehdejšího Rakousko-Uherska, třímajícího meč a žezlo v pravém pařátu a říšské jablko v levém pařátu. Místo znaku má orel na hrudi lipový věnec s českou trikolórou a rokem 1918. Na reversu je nádherně zobrazen prvorepublikový Velký znak Československa.

Objednáním medaile Vznik Československa si současně zajistíte možnost získat dalších 71 pamětních medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 z unikátní kolekce Historie Československa za výhodnou cenu. Ucelená kolekce celkem 72 pamětních medailí, jejíž první součástí je pamětní medaile Vznik Československa, zabývající se výhradně dějinami Československa, je v oblasti numismatiky zcela mimořádná. 

Poprvé v historii máte možnost seznámit se s dějinami našeho společného státu v kolekci medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 a vyražených v nejvyšší kvalitě ražby Proof. Na detailně zpracovaných motivech se budete moci setkat s nejvýznamnějšími osobnostmi a událostmi československých dějin.

Příslušenství zdarma

S kolekcí jedinečných pamětních medailí navíc získáte ZDARMA tematické příslušenství:

  • Elegantní dřevěnou kazetu pro reprezentativní uložení pamětních medailí
  • Certifikát autentičnosti ke každé pamětní medaili
  • Reprodukci historické mapy Rakousko-Uherska
  • Osvědčení o vlastnictví kolekce vystavené na Vaše jméno 

Každou pamětní medaili samozřejmě můžete vrátit ve 14 denní lhůtě od obdržení s garancí vrácení peněz, sbírání pamětních medailí můžete v kterékoliv chvíli ukončit. Sbíráte tak zcela transparentně bez jakéhokoliv rizika!

Ukázka dalších medailí v kolekci

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile Historie Československa zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000. Objednávám si první pamětní medaili Vznik Československa za zvýhodněnou cenu pouhých 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, pamětní medaile bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Vznik Československa ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Historie Československa zušlechtěné ryzím zlatem. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání pamětních medailí z kolekce Historie Československa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Historie Československa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další pamětní medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
29 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Rok emise:
2018
Kov:
CuNi