Před více než 100 lety bylo založeno samostatné Československo. 

S hrdostí představujeme pamětní medaili Vznik Československa, kterou jsme nechali exkluzivně vyrazit právě u 100. výročí od vzniku samostatného Československa. Abychom uctili toto významné výročí, emise je zušlechtěna 24karátovým zlatem a je vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě.

Detailně zpracovaný motiv pamětní medaile Vznik Československa, již nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice, vytvořil respektovaný český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl, mimo jiné autor české oběžné dvacetikoruny a ceny Paměti národa, jejímž jsme hrdým partnerem.

Samotný motiv pamětní medaile je skutečným uměleckým dílem – avers detailním způsobem zobrazuje korunovaného dvojhlavého orla, znak rakouských zemí tehdejšího Rakouska-Uherska, třímajícího meč a žezlo v pravém pařátu a říšské jablko v levém pařátu. Místo znaku má orel na hrudi lipový věnec s českou trikolórou a rokem 1918. Na reversu je nádherně zobrazen prvorepublikový Velký znak Československa.

Specifikace
Zušlechtění:
24karátové zlato
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
29 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Rok emise:
2018
Limitace:
1918 ks
Kov:
CuNi

Objednáním této emise si současně zajistíte možnost získat další pamětní medaile zušlechtěné 24karátovým zlatem z unikátní sbírky Historie Československa za výhodnou cenu. Setkat se tak budete moci s nejvýznamnějšími osobnostmi a událostmi československých dějin.

Ucelená sbírka medailí, jejíž první součástí je pamětní medaile Vznik Československa, zabývající se výhradně dějinami Československa, je v oblasti numismatiky zcela mimořádná. Poprvé v historii máte možnost seznámit se s dějinami našeho společného státu se sbírce medailí zušlechtěných 24karátovým zlatem a vyražených v nejvyšší mincovní kvalitě.

Se sbírkou jedinečných pamětních medailí navíc získáte zcela ZDARMA bohaté příslušenství:

 - Certifikát autentičnosti ke každé medaili
 - Elegantní dřevěný box pro reprezentativní uložení numismatů
 - Osvědčení o vlastnictví sbírky vystavené na Vaše jméno

Každou pamětní medaili samozřejmě můžete vrátit ve 14 denní lhůtě od obdržení s garancí vrácení peněz, sbírání pamětních medailí můžete v kterékoliv chvíli ukončit. Sbíráte tak zcela transparentně bez jakéhokoliv rizika!

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Historie Československa zušlechtěné 24karátovým zlatem. Objednávám si první pamětní medaili Vznik Československa za zvýhodněnou cenu pouhých 490 Kč vč. poštovného a balného (místo 990 Kč). Peníze nezasílám předem, pamětní medaile bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Vznik Československa ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Historie Československa zušlechtěné 24karátovým zlatem. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání pamětních medailí ze sbírky Historie Československa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí ze sbírky Historie Československa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další pamětní medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona c. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.