Legendární dívčí válka
zušlechtěná ryzím zlatem a vzácnou platinou!

Dívčí válka, prastará legenda o Ctiradovi a Šárce, je zcela poprvé připomenuta na pamětní medaili zušlechtěné ryzím zlatem a vzácnou platinou 999/1000. Kombinace dvou vzácných kovů je v numismatice velmi unikátní a společně s ražbou v nejvyšší mincovní kvalitě dodává emisi hodnotu, která je sběrateli vždy velmi ceněna.

Detailně zpracovaný motiv pamětní medaile Dívčí válka, již nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice, vytvořil uznávaný český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl, mimo jiné autor české oběžné dvacetikoruny a limitované edice dvacetikoruny s portréty Masaryka, Beneše a Štefánika vydané v roce 2018 u příležitosti 100. výročí založení Československa.

Samotný motiv pamětní medaile je skutečným uměleckým dílem. Na aversu je vyobrazení čtyř postav, zvýrazněných platinou – tří žen a jednoho muže. Mužem je vladyka Ctirad, který padl do léčky nastražené Vlastou. Zcela nalevo, s loveckým rohem v ruce, je vyobrazena krásná, leč proradná Šárka, a vedle ní další dvě dívky z Vlastiny družiny. Po obvodu jsou vyraženy dva nápisy: nalevo nápis Dívčí válka a napravo nápis Ctirad a Šárka.Na reversu medaile se nachází kompozice majestátních heraldických zvířat Čech, Moravy a Slezska – českého lva, moravské orlice a slezské orlice.

Součástí zásilky je zároveň Certifikát autentičnosti, který od nás získáte zcela zdarma.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato a platina (999/1000)
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Průměr:
39 mm
Hmotnost:
28 g
Limitace:
5000 sbírek celosvětově
Kov:
Mědinikl
Rok emise:
2018

Nejnovější numismatická série Národní Pokladnice připomíná

nejznámější české mytické legendy

S velkým potěšením Vám představujeme nejnovější numismatickou sbírku pamětních medailí připomínajících nejznámější legendy, mýty a tajemství z Čech, Moravy a Slezska. Tyto historické výjevy jsou naším kulturním dědictvím, které nyní můžete prostřednictvím originálních pamětních medailí zachovat pro další generace.

Nezapomenutelné příběhy jsou zpracovány zcela výjimečným způsobem – na pamětních medailích je použita raritní technika zdobení kombinujícím ryzí zlato a platinu 999/1000. Všechny medaile jsou zároveň vyraženy leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli považována za nejvíce atraktivní.

Kolekce je přísně limitována – pouze 5 000 sběratelů celosvětově se může stát jejím hrdým vlastníkem!

Cena první emise činí 990 Kč vč. poštovného balného. Cena dalších medailí v kolekci je 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). 

Příslušenství zcela ZDARMA

Během sbírání navíc obdržíte příslušenství ZCELA ZDARMA:

  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry každé medaile
  • Osvědčení o vlastnictví vystavené na Vaše jméno
  • Elegantní dřevěný box pro bezpečné uložení a vystavení emisí z kolekce

V této jedinečné kolekci se dále můžete těšit na další originální zpracování nejznámějších legend, bájí a tajemství - např. na Radegasta,kněžnu Libuši nebo Blanické rytíře.

Každou pamětní medaili samozřejmě můžete vrátit ve 14 denní lhůtě od obdržení s garancí vrácení peněz, sbírání pamětních medailí můžete v kterékoliv chvíli ukončit. Sbíráte tak zcela transparentně bez jakéhokoliv rizika!

Další medaile v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Tajemství Čech, Moravy a Slezska. Objednávám si první pamětní medaili Dívčí válka za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem a platinou bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Dívčí válka ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a platinou mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Tajemství Čech, Moravy a Slezska mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 6. 2019, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.