Cenné svědectví o historii úchvatné země

Oficiální kanadské dolary

Kolekce: Oficiální kanadské dolary

Ohodnoťte jako první!

0
 • Stříbro 500/1000
 • cena 1399 Kč
 • Z dílny Kanadské královské mincovny
 • Certifikát autentičnosti potvrzující pravost a kvalitu
 • Přísně limitovaná nabídka
 • Typ: Kolekce
 • Dostupnost: Omezené množství
Cena: 1 399 Kč

Bizon

Oficiální pamětní kanadský dolar Bizon z roku 1982 připomíná sté výročí založení Reginy, hlavního města provincie Saskatchewan, jehož symbolem je právě toto majestátní zvíře. Bizon je v současné době největším žijícím savcem Severní Ameriky. Před kolonizací Ameriky Evropany čítala jeho populace miliony kusů zvířat, která žila v obrovských stádech v přírodních podmínkách. V důsledku nadměrného odstřelu se jejich počet snížil a v 90. letech 20. století žilo již pouze 20 tisíc zvířat.

Na aversu tohoto oficiálního kanadského dolaru je znázorněna lebka bizona na pozadí městského úřadu Reginy. Na reversu je vyobrazen portrét královny Alžběty II. z profilu.

Rezervujte si tuto pamětní minci za výhodnou cenu 1399 Kč (místo 1399 Kč) a získejte s 1. zásilkou:

 • Přednostní právo na koupi dalších mincí ze sbírky Oficiální kanadské dolary
 • Minci Bizon z roku 1982 v nejvyšší mincovní kvalitě s obsahem stříbra 50%.
 • Ochranou kapsli pro její bezpečné uložení
 • Průvodní dopis popisující historické okolnosti vzniku mince
 • Certifikát autentičnosti
Cena:1 399 Kč
Specifikace
Kov:
Stříbro 500/1000
Průměr:
36 mm
Hmotnost:
23,3 g
Kvalita:
BU
Nominální hodnota:
1 CAD
Země původu:
Kanada
Rok emise:
1982

kolekce z dílny Královské kanadské mincovny

Oficiální kanadské dolary jsou po celém světě známé svou velmi vysokou kvalitou, a především jedinečným detailním zpracováním. Kanada patří bezpochyby mezi nepozoruhodnější země vůbec a oficiální kanadské dolary dokonale odrážejí její barvitou historii. Kanadská královská mincovna se řadí mezi nejstarší mincovny světa a je proslulá vynikající kvalitou ražby i velmi detailních motivů. Obvykle vydává ročně pouze jediný oficiální kanadský dolar, což v kombinaci s nízkou emisí činí z mincí této sbírky opravdové sběratelské unikáty, které nyní můžete získat od Národní Pokladnice v exkluzivní sběratelské kolekci. I přesto, že jsou díky stále rostoucí poptávce některé oficiální kanadské dolary obtížně dostupné, Národní Pokladnice Vám zaručuje získání kompletní kolekce.

Pouze 5000 kolekcí pro zákazníky Národní Pokladnice!

V rámci kolekce získáte ZDARMA:

 • Certifikát autentičnosti ke každé minci
 • Osvědčení o vlastnictví sbírky vystavené na jméno majitele
 • Luxusní dřevěnou kazetu pro uložení a prezentaci mincí

Jedině včasná rezervace Vám zaručí, že budete moci začít sbírat kolekci, která splňuje ta nejvyšší očekávání a požadavky sběratelů po celém světě.

ANO, chci začít sbírat pamětní mince z kolekce Oficiální kanadské dolary. Objednávám si svou první minci Bizon za cenu 1 399 Kč + poštovné a balné 89 Kč. Oficiální mince Bizon je první z třiceti šesti mincí této kolekce. Peníze nezasílám předem, první mince Bizon bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si oficiální minci Bizon ponechám, objednám si tak další mince s významným obsahem stříbra z kolekce Oficiální kanadské dolary. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 399 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou minci, kterou obdržím, mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla oficiální kanadská mince zakoupena. Sbírání mincí z kolekce Oficiální kanadské dolary mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2019, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku mincí z kolekce Oficiální kanadské dolary a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.