Příchod praotce Čecha zdobený dvěma vzácnými kovy

Zušlechtěno ryzím zlatem a vzácnou platinou

Kolekce:Tajemství Čech, Moravy a Slezska

Kolekce:Tajemství Čech, Moravy a Slezska

Ohodnoťte jako první!

0
  • Zcela poprvé motiv praotce Čecha na pamětní medaili zušlechtěné ryzím zlatem a platinou (999/1000)
  • Ražba v nejvyšší kvalitě, která je sběrateli nejvíce ceněna
  • Pouze 5000 sbírek celosvětově
  • Výhradně u Národní Pokladnice
  • Typ: Kolekce
  • Dostupnost: Skladem
Cena: 990 Kč

Bájný výstup praotce Čecha na horu Říp

zušlechtěný ryzím zlatem a vzácnou platinou!

Praotec Čech, bájný zakladatel naší země a jeho proslulý výstup na horu Říp, je zcela poprvé připomenut na pamětní medaili zušlechtěné ryzím zlatem a vzácnou platinou 999/1000. Kombinace dvou vzácných kovů je v numismatice velmi unikátní a společně s ražbou v nejvyšší mincovní kvalitě dodává emisi hodnotu, která je sběrateli vždy velmi ceněna.

Použitá technologie umožňuje, že i ty nejdrobnější detaily jsou nádherně viditelné. Design medaile byl navržen významným českým sochařem a medailérem Vladimírem Opplem, mj. autorem současné oběžné dvacetikoruny. Avers medaile je věnován praotci Čechovi a vyobrazuje muže a jeho družinu při výstupu na horu Říp. Revers emise originálně ztvárňuje znaky Čech, Moravy a Slezska.

Medaile Praotec Čech otevírá sbírku pamětních medailí připomínajících legendy, mýty a tajemstí z Čech, Moravy a Slezska. Tyto historické výjevy jsou naším kulturním dědictvím, které nyní můžete prostřednictvím originálních pamětních medailí zachovat pro další generace

Cena emise Praotec Čech činí 990 Kč vč. poštovného balného. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti, který od nás získáte zcela zdarma.

Bájný výstup praotce Čecha na horu Říp

Cena: 990 Kč
Specifikace
Zušlechtění:
Ryí zlato a platina (999/1000)
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Průměr:
39 mm
Hmotnost:
28 g
Limitace:
5 000 sbírek celosvětově
Kov:
Mědinikl
Rok emise:
2018

Nejnovější numismatická série Národní Pokladnice připomíná

nejznámější české mytické legendy

S velkým potěšením Vám představujeme nejnovější numismatickou sbírku pamětních medailí připomínajících nejznámější legendy, mýty a tajemství z Čech, Moravy a Slezska. Tyto historické výjevy jsou naším kulturním dědictvím, které nyní můžete prostřednictvím originálních pamětních medailí zachovat pro další generace.

Nezapomenutelné příběhy jsou zpracovány zcela výjimečným způsobem – na pamětních medailích je použita raritní technika zdobení kombinujícím ryzí zlato a platinu 999/1000. Všechny medaile jsou zároveň vyraženy leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli považována za nejvíce atraktivní.

Kolekce je přísně limitována – pouze 5 000 sběratelů celosvětově se může stát jejím hrdým vlastníkem!

Cena první emise činí 990 Kč vč. poštovného balného. Cena dalších medailí v kolekci je 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). 

Příslušenství zcela ZDARMA

Během sbírání navíc obdržíte příslušenství ZCELA ZDARMA:

  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry každé medaile
  • Osvědčení o vlastnictví vystavené na Vaše jméno
  • Elegantní dřevěný box pro bezpečné uložení a vystavení emisí z kolekce

V této jedinečné kolekci se dále můžete těšit na další originální zpracování nejznámějších legend, bájí, pověstí a tajemství - např. na knežnu Libuši nebo Blanické rytíře.

Další medaile v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Tajemství Čech, Moravy a Slezska. Objednávám si první pamětní medaili Praotec Čech za cenu 990 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem a platinou bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Praotec Čech ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a platinou mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Tajemství Čech, Moravy a Slezska mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2019, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.