Celý svět zná krále Rock ‚n‘ Rollu Elvise Presleyho a jeho nejznámější písně! My Vám je přinášíme v oficiální sadě a navíc pro vás máme ZDARMA další minci s podobiznou Elvise Presleyho.

Mince z této oficiální kolekce nesou názvy nejznámějších a nejhranějších písní, které zná a notuje snad každý! Jsou zušlechtěné ryzím zlatem v průměru 38,60 mm, na kterém krásně vyniknou zpěvákovi podobizny! Pyšní se jedinečnou hmotností 28,28 gramů.

Šestá mince je ZDARMA a je rovněž zušlechtěna ryzím zlatem.- Průměr je 32 milimetrů a hmotnost 14,14 gramů.

Mince jsou uložený v tématickém albu!

Objednávkou za 4 490 Kč získáte:

  • Celkem 6 oficiálních mincí ELVIS PRESLEY™
  • Tematické album k reprezentativnímu uložení mincí
  • Certifikáty autentičnosti potvrzující parametry mincí

Názvy 5 mincí ze sady zušlechtěné 24karátovým zlatem:

  1. Jailhouse Rock
  2. All Shook Up
  3. Can´t Help Falling in Love
  4. Don´t be Cruel
  5. Heartbreak Hotel

ANO, objednávám si oficiální sadu mincí Elvis Presley™, za cenu 4 490 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti, mincovní blister a 6 mince zušlechtěná 24 karátovým zlatem ZDARMA. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
CuNi
Zušlechtění:
Ryzí zlato
Průměr:
38,60 mm a 32 mm
Hmotnost:
28,28 g a 14,14 g
Nom. hodnota:
1 Crown a 0,5 Crown
Kvalita:
BU
Rok emise:
2021
Země původu:
Gibraltar
Informace v albu:
V angličtině