Poprvé v historii

Hrad Karlštejn ve dvou barvách zlata!

Nejkrásnější české hrady a zámky

Nejkrásnější české hrady a zámky

Hodnocení: 5.0

1
 • Zcela poprvé hrad Karlštejn na pamětní medaili zušlechtěné růžovým
  a žlutým zlatem
 • Oficiální ražba v nejvyšší kvalitě, která je sběrateli nejvíce ceněna
 • Nadprůměrná velikost – 45 mm
 • Výhradně u Národní Pokladnice
 • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry emise
 • Typ: Kolekce
 • Dostupnost: Skladem
Cena: 1 190 Kč

Karlštejn, významná kulturní památka a jeden z nejnavštěvovanějších hradů Česka, je zcela poprvé připomenut na pamětní medaili zušlechtěné růžovým a žlutým zlatem 999/1000. Kombinace dvou zlatých barev je v numismatice velmi vzácná a společně s nadprůměrnou velikostí 45 mm působí naše nová emise neobyčejně krásným dojmem.

Emise je zpracována v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli nejvíce ceněna. Použitá technologie umožňuje, že i ty nejdrobnější detaily jsou nádherně viditelné. Design medaile byl navržen významným českým umělcem a medailérem Janem Háskem, jehož grafický návrh s tematikou Gustava Mahlera byl po soutěži České národní banky vybrán, přepracován na medaili a následně realizován. Jan Hásek byl také v letech 2000 – 2006 členem odborné komise pro posuzování výtvarných návrhů na nové české mince České národní banky.

Součástí zásilky je i Certifikát autentičnosti, který od nás získáte zcela zdarma.

Navíc za Vás uhradíme poštovné a balné pamětní medaile Karlštejn!

Cena: 1 190 Kč
Specifikace
Zušlechtění:
Růžové a žluté zlato 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Průměr:
45 mm
Hmotnost:
34,5 g
Limitace:
5 000 sbírek celosvětově
Kov:
Měď
Země emitenta:
Česká republika

České hrady a zámky jsou symbolem naší kultury a historie – cenné dědictví, na které jsou všichni Češi hrdí. Kolekcí Nejkrásnější české hrady a zámky si můžeme připomenout jejich půvab na pamětních medailích v jedinečném provedení – poprvé zušlechtěné růžovým a žlutým zlatem 999/1000. Všechny medaile jsou zároveň vyraženy leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli považována za nejvíce atraktivní.

Kolekce je přísně limitována – pouze 5 000 sběratelů celosvětově se může stát jejím hrdým vlastníkem!

V této jedinečné kolekci si připomene kromě hradu Karlštejn také další slavné hrady a zámky, které u nás byly postaveny, např. zámky Hluboká nad Vltavou a Lednice nebo hrady Pernštejn a Kost.

Medaile z kolekce nejkrásnější české hrady a zámky

Doplňky ke kolekci obdržíte ZCELA ZDARMA:

 • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry každé medaile
 • Informativní kartičku o historii každého hradu nebo zámku
 • Osvědčení o vlastnictví vystavené na Vaše jméno
 • Speciálně vytvořené desky pro bezpečné uložení a vystavení emisí z kolekce
 • Originální složku pro uložení tištěných materiálů
Kolekce nejkrásnější české hrady a zámky

ANO, chci začít sbírat pozlacené pamětní medaile Nejkrásnější české hrady a zámky. Objednávám si první medaili Hrad Karlštejn za cenu 1 190 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pozlacená medaile ze základního kovu Hrad Karlštejn bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Hrad Karlštejn ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Nejkrásnější české hrady a zámky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 190 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pozlacenou medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbíraní pamětních medailí z kolekce Nejkrásnější české hrady a zámky mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 8. 2017, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Nejkrásnější české hrady a zámky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení.