Oficiální prezidentské dolary Spojených států amerických

zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000

Kolekce: Prezidentské dolary

Kolekce: Prezidentské dolary

Hodnocení: 5.0

1
 • Speciální nabídka k 100. výročí narození J. F. Kennedyho
 • Dolarové mince poprvé zušlechtěné ryzím zlatem
 • Limitovaná nabídka - pouze 5 000 sbírek pro české sběratele
 • Elegatní dárek při rychlé rezervaci ZDARMA
 • Typ: Kolekce
 • Dostupnost: Omezené množství
Cena: 590 Kč

John Fitzgerald Kennedy

Není to tak dávno, co jsme oslavili 100. výročí narození J. F. Kennedyho a u příležitosti této mimořádné události bychom Vám rádi nabídli dvě oficiální dolarové mince - jednu zobrazující právě J. F. Kennedyho a druhou připomínající prvního amerického prezidenta George Washingtona. Obě mince jsou zušlechtěny ryzím zlatem. Mince z této striktně prémiové edice jsou sběrateli velmi žádané a je obtížné je získat.

Prezidentské dolary v přísně limitované prémiové edici

Oficiální Prezidentské dolary jsou unikátní dokumentací americké historie a současně sběrateli velmi vyhledávané mince. Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000 je činí ještě atraktivnější a přísná limitace 5000 sbírek dělá z těchto legálních platidel opravdovou raritu.

 • Oficiální dolarové mince USA zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000
 • První zásilka obsahující dva oficiální dolary jen za 590 Kč
 • Certifikáty autentičnosti a originální sběratelská kazeta ZDARMA
 • Jako dárek získáte v rámci sbírky elegantní pero v dřevěném pouzdře ZDARMA

Navíc za Vás uhradíme poštovné a balné za první zásilku s mincemi G. Washington a J. F. Kennedy!

 

Cena: 590 Kč
Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kov:
Manganová mosaz
Průměr:
26,49 mm
Hmotnost:
8,1 g
Nominální hodnota:
1 USD
Země původu:
Spojené státy americké
Rok emise:
2007 (G. Washington), 2015 (J. F. Kennedy)
Limitace:
5 000 sbírek pro ČR

Počátek fascinujícího sběratelského dobrodružství

Oficiální mince G. Washington a J. F. Kennedy jsou prvními emisemi z celosvětově oblíbené sbírky Prezidentské dolary. Nyní máte jedinečnou příležitost získat jednu z nejznámějších a nejoblíbenějších sbírek na světě. Podařilo se nám zajistit omezené množství Prezidentských dolarů, navíc ve striktně limitované prémiové edici zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000. To ještě více zvyšuje jejich atraktivitu.

Za vznikem série Prezidentských dolarů stojí rozhodnutí Ministerstva financí Spojených států amerických. S cílem zvýšit atraktivitu dolarových mincí byly jako motivy vybrány portréty oblíbených amerických prezidentů. Ihned po vydání začaly mizet z trhu a stávají se součástí soukromých sbírek nebo jsou vyváženy ze země jako suvenýry. Zřejmě i proto jsou velmi žádané a těžko dostupné.

S kolekcí navíc získáte:

 • Záruku stálé ceny – jen 590 Kč za zásilku obsahující 2 mince
 • Originální sběratelskou kazetu pro bezpečné uložení mincí ZCELA ZDARMA
 • Bezplatně také získáte Certifikát autentičnosti ke každé minci a Osvědčení o vlastnictví sbírky
 • Jako dárek získáte elegantní pero v dřevěném pouzdře ZCELA ZDARMA
Boháte příslušenství ke kolekci ZDARMA

Rezervací samozřejmě nepodstupujete žádné riziko – každou minci můžete do 14 dnů po obdržení zaslat zpět Národní Pokladnici s garancí vrácení peněz. Sbírání také můžete kdykoliv přerušit nebo ukončit.

ANO, chci začít sbírat pamětní mince Prezidentské dolary. Objednávám si první mince G. Washington a J. F. Kennedy za cenu pouhých 590 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, mince ze základního kovu zušlechtěné ryzím zlatem G. Washington a J. F. Kennedy budou hrazeny při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si mince G. Washington a J. F. Kennedy ponechám, objednám si tak další pamětní mince z kolekce Prezidentské dolary. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou zásilku obsahující dvě mince za cenu 590 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou oficiální minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Sbírání pamětních mincí z kolekce Prezidentské dolary mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2018, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních mincí Prezidentské dolary a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.