Země Koruny české
na medaili zušlechtěné ryzím zlatem!

Máte zájem stát se vlastníkem působivé numismatické monografie našeho největšího Čecha?

Neváhejte a objednejte si první medaili z originální kolekce Život Karla IV.! Výjimečnou sbírku představující nejdůležitější milníky a počiny našeho největšího Čecha, Karla IV., zahajuje detailně zpracovaná medaile Země Koruny české.

Tato nádherná medaile byla zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a vyražena za dodržení velmi přísných podmínek. Společně s pamětní medailí Země Koruny české Vám zašleme elegantní numimatické album zcela zdarma.

Numismatický zakladač zdarma

Díky ražbě v nejvyšší mincovní kvalitě jsou motivy aversu i reversu propracovány do nejmenších detailů. Na aversu se nachází obrys mapy zemí spojených Korunu českou. Na mapě jsou naznačeny hranice jednotlivých celků a také prapory s jejich názvy (nejsou samozřejmě vidět jména všech jednotlivých zemí, vždyť jich bylo celkem přes 35). Na reversu medaile je vyobrazena královská koruna, znaky zemí Koruny české a nápis Karel IV. – Otec vlasti společně s letopočtem 1316–1378 (tedy rok narození a úmrtí Karla IV.). Autorem návrhů je akademický sochař Vladimír Oppl, tvůrce designu české dvacetikorunové mince a nejkrásnější zlaté mince na světě!

Výhody rezervace medaile Země Koruny české:

  • Působivá numismatická monografie našeho Největšího Čecha v jedné sbírce.
  • Medaile zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000.
  • Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě.
  • Numismatické album zdarma.
  • S druhou medailí stříbrná emise 700. výročí narození Karla IV. v hodnotě 990 Kč zdarma
  • Přísná limitace - pouhých 5000 sbírek.
  • Poštovné první zásilky hradíme za Vás!
Specifikace
Zušlechtění:
24karátové zlato
Základní kov:
Měď
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
26 g
Kvalita:
Leštěné razidlo
Limitace:
5000 kompletních sbirek

Kolekce Život Karla IV.

Emise zvěčňující Karla IV., Otce vlasti, jsou vždy u českých sběratelů vítány s nadšením. O jeho veliké oblibě mezi lidmi nejlépe vypovídá vítězství v anketě Největší Čech, kterou vyhlásila v roce 2005 Česká televize. Na základě zájmu zákazníků emitovala Národní Pokladnice, jako první v historii, sbírku medailí zvěčňující nejdůležitější milníky v životě tohoto velikána.

Účelem kolekce je, kromě možnosti shromáždění nádherných pozlacených medailí, také přiblížit fascinující život našeho Největšího Čecha a zvýšit povědomí o jeho zásluhách pro české země.

Emise připomínající ustanovení Zemí Koruny české tuto výjimečnou sbírku zahajuje. Kolekce čítající pět pozlacených pamětních medailí bude dále obsahovat medaile zvěčňující významné milníky ze života Karla IV., jako jsou založení Karlova mostu, založení Univerzity v Praze, korunovace Karla IV. římským císařem a zhotovení Svatováclavské koruny.

Stříbrná pamětní medaile vydaná k 700. výročí narození Karla IV. - již s druhou medailí ZDARMA

Jako součást sbírky obdržíte dále ZDARMA:

  • Numismatické album - již s prvním medailí.
  • Certifikát autentičnosti ke každé emisi.
  • Stříbrnou pamětní medaili vydanou k 700. výročí narození Karla IV. - již s druhou medailí.

 

Cena první emise je 990 Kč. Poštovné hradíme za Vás. Cena dalších medailí v kolekci činí 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Pamětní medaile z kolekce Život Karla IV. budete dostávat přibližně každý měsíc.

Každou emisi můžete vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě Vám Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla pozlacená medaile zakoupena.

Pro tuto kolekci byl stanoven velmi přísný limit – pouhých 5 000 sběratelů bude mít možnost shromáždit tuto sbírku.

Ukázka některých medailí z kolekce:

Další nádherné medaile v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Život Karla. IV. Objednávám si první pamětní medaili Země Koruny české za cenu 990 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Země Koruny české ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Život Karla IV. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Život Karla IV. mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 3. 2020, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Život Karla IV. a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.