S hrdostí Vám představuji zlatou minci Karel IV. vyraženou do ryzího zlata 999/1000 v nejvyšší mincovní kvalitě Proof. Jedná se o unikátní zlatou minci, která doplňuje krásné pamětní medaile z kolekce Vita Caroli vyražené k uctění jednoho z nejvýznamnějších českých panovníků. Pouze nevelké množství šťastných majitelů bude moci vlastnit kompletní kolekci uloženou v originálním numismatickém albu.

Pamětní mince je vyražena do ryzího zlata 999/1000, její hmotnost činí 0,50 gramů a průměr 13,92 milimetrů. Její nominální hodnota je 1/25 Crown. Mince je zpracována v nejvyšší mincovní kvalitě Proof a je ražena leštěným razidlem. Hodnotu zlaté pamětní mince zvyšuje i striktní limitace pouhých 2500 kusů pro celý svět.

Na aversu mince je umělecky ztvárněn Otec vlasti Karel IV. a opis. Revers zobrazuje oficiální znak emitenta mince - britského zámořského území Gibraltar, latinský název, který v překladu znamená "Karel III., z Boží milosti, král, obránce víry" a dále nominální hodnotu mince 1/25 Crown a rok, kdy byla emitována.

Detailně zpracovaný motiv zlaté pamětní mince, již nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice, vytvořil respektovaný český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl, úspěšný autor mnoha krásných návrhů nejen s naší národní tematikou.

Neváhejte proto s její objednávkou!

Ano, zašlete mi prosím zlatou pamětní minci Karel IV. za cenu 2 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Zlatá pamětní mince Karel IV. bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
13,92 mm
Hmotnost:
0,50 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
1/25 Crown
Rok emise:
2023
Limitace:
2500 pro celý svět