675. výročí korunovace Karla IV. českým králem
na medaili zušlechtěné ryzím zlatem

S nesmírnou hrdostí Vám představujeme historicky první kolekci věnovanou životu Karla IV. Výjimečnou kolekci o největším Čechovi, Otci vlasti, otevírá pamětní medaile připomínající 675. výročí jeho korunovace českým králem.

Tato nádherná medaile byla zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a vyražena za dodržení velmi přísných podmínek.

Díky ražbě v nejvyšší mincovní kvalitě jsou motivy aversu i reversu propracovány do nejmenších detailů.

Avers medaile zvěčňuje korunovaci Karla IV. českým králem, která se uskutečnila v roce 1347 v Praze. Na reversu medaile jsou vyobrazeny znaky zemí Koruny české.

Výhody rezervace pamětní medaile Korunovace Karla IV. českým králem:

  • Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000
  • Nejdůležitější milníky Otce vlasti zachyceny v rámci jedné kolekce
  • Nejvyšší mincovní kvalita
  • Přísná limitace - pouhých 5000 kompletních kolekcí
  • Autorem návrhů je akademický sochař Vladimír Oppl, tvůrce designu české dvacetikorunové mince a nejkrásnější zlaté mince na světě!

Získejte pamětní medaili Korunovace Karla IV. českým králem za zvýhodněnou cenu 490 Kč (místo 990 Kč). Poštovné a balné této první medaile z kolekce hradíme za Vás.

Specifikace
Zušlechtění:
24karátové zlato
Základní kov:
Měď
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
26 g
Kvalita:
Leštěné razidlo
Limitace:
5 000
Autor návrhu:
Vladimír Oppl

Život Karla IV.

Ruční zpracování pamětní medaile Založení univerzityMedaile zvěčňující Karla IV., Otce vlasti, jsou vždy u českých sběratelů vítány s nadšením. O jeho veliké oblibě mezi lidmi nejlépe vypovídá vítězství v anketě Největší Čech, kterou vyhlásila v roce 2005 Česká televize. Na základě zájmu zákazníků emitovala Národní Pokladnice, jako první v historii, sbírku medailí zvěčňující nejdůležitější milníky v životě tohoto velikána.

Účelem kolekce je, kromě možnosti shromáždění nádherných medailí zušlechtěných ryzím zlatem, také přiblížit fascinující život našeho Největšího Čecha a zvýšit povědomí o jeho zásluhách pro české země.

Medailí připomínající 675. výročí korunovace Karla IV. českým králem je tato výjimečná kolekce započata. Kolekce dále obsahuje medaile zvěčňující významné milníky jeho života, jako jsou např. položení základního kamene hradu Karlštejn, založení Karlova mostu, medaile věnovaná jeho čtyřem manželkám, papeži Klementovi VI. a další.

Pro kolekci byl stanoven velmi přísný limit – pouhých 5 000 sběratelů bude mít možnost shromáždit tuto kolekci.

Cena první medaile činí pouhých 490 Kč vč. poštovného a balného. Cena dalších medailí v kolekci je 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné).

Zde je ukázka některých pamětních medailí z jedinečné kolekce Život Karla IV.:

Další medaile v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Život Karla. IV. Objednávám si první pamětní medaili Korunovace Karla IV. českým králem za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Korunovace Karla IV. českým králem ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Život Karla IV. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Život Karla IV. mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Život Karla IV. a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.