Získejte základní výbavu každého sběratele! Uzamykací trezor z oceli pro všechny Vaše cennosti Vám umožní bezpečně uschovat každý numismat Vaší vzácné sbírky!

Tento unikátní trezor svým vzhledem připomíná starou knihu. Jeho obal je vytvořen z koženkových desek se zlatou ražbou. Díky napodobení knižních listů působí kniha reálně, proto bude ve Vaší knihovně absolutně nenápadná a nikoho nenapadne, že ukrývá Vaše největší cennosti.

Parametry:

  • Materiál: Desky z koženky, bezpečný obal z oceli (tloušťka: 0,8 mm)
  • 2 klíče s individuálním číslem
  • Barva knihy: Černá se zlatým ražením
  • Vnitřní formát trezor: 229 x 137 x 40 mm
  • Vnější formát knihy: 240 x 155 x 55 mm.


Objednáním tohoto příslušenství získáte:

  • Unikátní trezor pro všechny Vaše cennosti
  • Trezor připomínající knihu s koženými deskami a zlatou ražbou
  • 2 klíče s individuálním číslem

ANO, objednávám si bezpečnostní trezor se dvěma klíči, za cenu 529 (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Bezpečnostní trezor bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Materiál:
Pásek z koženky, bezpečný obal z oceli
Počet klíčů:
2
Barva:
Černá se zlatým ražením
Vnitřní rozměry:
229 x 137 x 40 mm
Vnější rozměry:
240 x 155 x 55 mm