Získejte základní výbavu každého sběratele! Uzamykací trezor z oceli pro všechny Vaše cennosti Vám umožní bezpečně uschovat každý numismat Vaší vzácné sbírky!

Tento unikátní trezor svým vzhledem připomíná starou knihu. Jeho obal je vytvořen z koženkových desek se zlatou ražbou. Díky napodobení knižních listů působí kniha reálně, proto bude ve Vaší knihovně absolutně nenápadná a nikoho nenapadne, že ukrývá Vaše největší cennosti.

Parametry:

  • Materiál: Desky z koženky, bezpečný obal z oceli (tloušťka: 0,8 mm)
  • 2 klíče s individuálním číslem
  • Barva knihy: Černá se zlatým ražením
  • Vnitřní formát trezor: 229 x 137 x 40 mm
  • Vnější formát knihy: 240 x 155 x 55 mm.


Objednáním tohoto příslušenství získáte:

  • Unikátní trezor pro všechny Vaše cennosti
  • Trezor připomínající knihu s koženými deskami a zlatou ražbou
  • 2 klíče s individuálním číslem

Specifikace
Materiál:
Pásek z koženky, bezpečný obal z oceli
Počet klíčů:
2
Barva:
Černá se zlatým ražením
Vnitřní rozměry:
229 x 137 x 40 mm
Vnější rozměry:
240 x 155 x 55 mm

ANO, objednávám si bezpečnostní trezor se dvěma klíči, za cenu 529 (+99 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Bezpečnostní trezor bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 30. června 2022, nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.