Nejnovější emise připomíná jednu z nejznámějších maleb slavného malíře Josefa Lady s názvem Děti v zimě. Tento obraz si jistě pamatujete z mnoha zimních pohlednic. Jedná se o tradiční vyobrazení zimních radovánek, které každý z nás důvěrně zná a rád si je stále připomíná.

Ke zvýraznění důležitosti nostalgického díla je tato překrásná pamětní medaile zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000. Její nádherný a do posledního detailu propracovaný design je podtržen ražbou v nejvyšší mincovní kvalitě.

Základem kompozice vyobrazeného uměleckého díla Děti v zimě je idylická kresba zasněžené vesnice, jejímž předobrazem jsou Ladovy rodné Hrusice, a děti při svých zimních radovánkách. Díky těmto typickým kresbám je Josef Lada znám a tolik oblíben dětmi a všemi lidmi napříč různými generacemi.

Pamětní medaile nádherným způsobem uctívající nádherné vyobrazení zimy Josefa Lady splňuje všechna kritéria, která si tolik cení všichni opravdoví sběratelé:

• ražba v “Proof” kvalitě, tedy v nejvyšší mincovní kvalitě

• Zušlechtění 24karátovým zlatem!

• Striktní limitace - celosvětově je k dispozici pouhých 10 000 kusů!

Specifikace
Zušlechtění :
24karátové zlato
Rozměry:
60 x 35 mm
Hmotnost:
50 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - leštěné razidlo
Země emitenta:
Česká republika
Rok emise:
2017
Limitace:
10000 ks celosvětově

ANO, zašlete mi prosím medaili zušlechtěnou ryzím zlatem připomínající slavný obraz Josefa Lady - Děti v zimě za výhodnou cenu 299 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 12. 2017 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naši společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sděleni. Národní Pokladnice s. r. o., Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8, Česka republika, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644