Slavný obraz Děti v zimě

Poprvé v historii na kolorované cihličce

Představujeme Vám výjimečnou emisi, jež připomíná jednu z nejznámějších maleb slavného malíře Josefa Lady s názvem Děti v zimě. Tento obraz si jistě pamatujete z mnoha zimních pohlednic. Jedná se o tradiční vyobrazení zimních radovánek, které každý z nás důvěrně zná a rád si je stále připomíná.

Ke zvýraznění důležitosti nostalgického díla je tato překrásná pamětní medaile zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000. Její nádherný a do posledního detailu propracovaný design je podtržen ražbou v nejvyšší mincovní kvalitě.

Základem kompozice vyobrazeného uměleckého díla Děti v zimě je idylická kresba zasněžené vesnice, jejímž předobrazem jsou Ladovy rodné Hrusice, a děti při svých zimních radovánkách. Díky těmto typickým kresbám je Josef Lada znám a tolik oblíben dětmi a všemi lidmi napříč různými generacemi.

Pamětní medaile nádherným způsobem uctívající nádherné vyobrazení zimy Josefa Lady splňuje všechna kritéria, která si tolik cení všichni opravdoví sběratelé.

Rezervací medaile získáte:

  • Reprodukci slavného zimního obrazu Děti v zimě od Josefa Lady na kolorované cihličce
  • Nadstandardní velikost
  • Ražbu v nejvyšší mincovní kvalitě
  • Zušlechtění 24karátovým zlatem
  • Emisi se striktní limitací - celosvětově je k dispozici pouhých 10 000 kusů!
Specifikace
Zušlechtění :
24karátové zlato
Rozměry:
60 x 35 mm
Hmotnost:
50 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - leštěné razidlo
Země emitenta:
Česká republika
Rok emise:
2017

ANO, zašlete mi prosím medaili zušlechtěnou ryzím zlatem připomínající slavný obraz Josefa Lady - Děti v zimě za výhodnou cenu 499 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 12. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.