Výroční zlatá emise Javorového listu 2019

Oslavte 40 let ražby legendární mince v nejvyšší ryzosti

Zlatá mince Javorový list 2019 se každoročně těší velkému zájmu sběratelů po celém světě. Od jejího prvního vydání Královskou kanadskou mincovnou v roce 1979 uplynulo přesně 40 let. Mince Javorový list je tak jednou z nejstarších a nejžádanějších investičních mincí světa. O tu letošní se očekává ještě větší zájem díky tomu, že se jedná o 40. výroční emisi.

Oficiální zlatá mince Javorový list ražená a emitovaná Kanadskou královskou mincovnou patří mezi mince s nejvyšším obsahem zlata 99,99 %. Jedná se rovněž o nejpřísněji limitovanou, a tedy nejvzácnější zlatou sběratelskou minci Severní Ameriky. Na reversu mince vidíme stylizované zobrazení javorového listu – symbolu Kanady. Avers tohoto zlatého pětidolaru zdobí portrét královny Alžběty II.

Další unikátnost této mince spočívá také v jejím bezpečnostním opatření. Jedná se o laserem vypalované drobné linky a moderní gravírování. Díky tomu je nejvíce zabezpečenou mincí na světě proti padělání.

Využijte neopakovatelnou příležitost vlastnit zlatou minci Javorový list 2019 za speciální cenu 4 990 Kč

Javorový list 2019 zahajuje velkolepou sbírku "Deset nejvýznamnějších zlatých mincí světa - Magnificent 10"

Specifikace
Kov:
Zlato 999/1000
Průměr:
16 mm
Hmotnost:
1/10 oz
Země původu:
Kanada
Rok emise:
2019
Nominální hodnota:
5 dolarů
Kvalita:
Ražební lesk - BU
Avers:
Královna Alžběta II
Revers:
Javorový list

Deset nejvýznamnějších zlatých mincí světa

Sběrateli jedna z nejvyhledávanějších zlatých mincí Javorový list 2019 je úvodní mincí jedinečné zlaté sbírky nejžádanějších emisí s názvem „Deset nejvýznamnějších zlatých mincí světa". Jednotlivé mince byly ražené v zemích, ve kterých mají mincovny dlouhou a bohatou tradici. Motiv každé emise je velmi charakteristický pro zemi daného emitenta. Jak sám název napovídá, kompletní sbírka se skladá z 10 zlatých mincí. Jejím vlastnictvím se můžete stát majitelem nejvyhledávanější kolekce světa, která je přísně limitovaná.

Můžete se těšit na další skvosty této nejvyhledávanější kolekce jako jsou například velmi oblíbené zlaté mince Gold Eagle z Mincovny Spojených států, legendární Krugerrand z Jihoafrické republiky, Britannia z Britské královské mincovny, Čínská panda či Australský klokan.

Sbírka je přísně limitovaná. V nabídce Národní Pokladnice pro Českou republiku je k dispozici jen 100 kolekcí!

5 zlatých mincí ze sbírky Magnificent 10

V průběhu sbírání od nás dostanete úplně ZDARMA:

  • Certifikát autentičnosti ke každé minci potvrzující její pravost a ryzost
  • Krásnou dřevěnou kazetu na uložení všech vzácných mincí
  • Lupu na zkoumání detailů na každé minci
  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví sbírky

A navíc v průběhu sbírání kolekce jako dárek:

Hodinky Gold Eagle

  • Přísná limitace jen 10 000 kusů pro celý svět!
  • Voděodolný kovový kryt z nerezové oceli!
  • 2 roky záruka!
  • Působivý reliéfní motiv – orel bělohlavý na číselníku!
  • Kvalitní náramek z pravé kůže s elegantním prošíváním!
V průběhu sbírání od nás dostanete bohaté příslušenství úplně ZDARMA

ANO, chci začít sbírat pamětní mince Deset nejvýznamnějších zlatých mincí světa. Objednávám si první pamětní minci Javorový list 2019 za cenu 4 990 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní mince ze zlata bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní minci Javorový list 2019 ponechám, objednám si tak další pamětní mince z kolekce Deset nejvýznamnějších zlatých mincí světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 6 690 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pamětní zlatou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Sbírání mincí ze sbírky Deset nejvýznamnějších zlatých mincí světa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 8. 2019, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních mincí z kolekce Deset nejvýznamnějších zlatých mincí světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.