Výročí narození T. G. Masaryka
na minci zušlechtěné ryzím zlatem a vzácným rhodiem

Tomáš Garrigue MasarykJe nám velkou ctí, že Vám můžeme představit legendární československou minci 10 Kčs s portrétem T. G. Masaryka, jedné z největších postav našich dějin.

Poprvé v historii se k Vám dostává originální desetikoruna zušlechtěná ryzím zlatem a vzácným rhodiem. Speciální technika dvojího plátování je vzhledem k ručnímu nanášení rhodia velmi složitá. Proto je tato sběratelská edice limitována na pouhých 5000 ks.

Desetikoruna vyobrazující Tomáše Garrigua Masaryka byla vyražena v roce 1990. Věříme, že nevšední technika dvojího plátování tvoří z této mince numismatický unikát.

Připomeňte si prvního československého prezidenta jedinečně zušlechtěnou pamětní mincí!

Specifikace
Plátování:
24karátové zlato a vzácné rhodium
Kov:
Základní - originální mince
Hmotnost:
8 g
Průměr:
24,5 mm
Kvalita:
BU - ražební lesk
Země původu:
Československá federativní republika
Rok emise:
1990
Limitace:
5 000 emisí

ANO, zašlete mi prosím unikátně zušlechtěnou minci 10 Kčs s portrétem T. G. Masaryka za výhodnou cenu 249 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení.