Vánoční mince z ryzího zlata

Oslavte Vánoce s limitovanou zlatou mincí!

S hrdostí Vám představujeme okouzlující zlatou minci, jejíž motiv vzdává hold jednomu z nejvýznamnějších křesťanských svátků na světě – Vánocům.

Mincovním kovem emise je zlato nejvyšší ryzosti 999/1000. Hmotnost Vánoční mince je 0,5 gramu a její průměr činí 11 milimetrů. Na aversové straně nese nominální hodnotu 2 dolary a 50 centů. Numismat je zpracován v nejvyšší mincovní kvalitě (v kvalitě Proof) a vyražen pomocí speciálního leštěného razidla. Pole těchto razidel je vysoce leštěno a reliéf matován. Díky uvedenému způsobu zpracování vyniknou i ty nejmenší detaily a jejich propracovanost. Leštěný povrch mince ražené v této špičkové kvalitě má stejné vlastnosti jako zrcadlo, a proto mimo jiné vytváří odrazem světla různé efekty, které se zdají pod různými úhly pohledu jinak barevně laděny.

Na aversu emise je překrásný výjev zimní krajiny s padajícími vločkami a letící kometou. Revers zlaté mince představuje portrét královny Alžběty II. doplněný nominální hodnotou, rokem 2020 a zemí emitenta – Niue.

Rezervací mince získáte:

  • Ryzí zlato 999/1000
  • Nízkou limitaci - pouhých 2020 kusů pro celý svět
  • Nejvyšší mincovní kvalita
  • Unikátní vánoční motiv
  • Kazetu a Certifikát autentičnosti

Vánoce se blíží! Oslavte je s unikátní mincí raženou do ryzího zlata 999/1000. Neváhejte, limitace vánoční mince je pouhých 2020 kusů pro celý svět!

 

 

Specifikace
Kov:
Zlato 999/1000
Hmotnost:
0,50 g
Průměr:
11 mm
Kvailta:
Nejvyšší mincovní kvalita
Limitace:
2020 kusů pro celý svět

Vánoce jsou křesťanské svátky narození Ježíše Krista. Hlavní svátek (Slavnost Narození Páně čili Boží hod vánoční) připadá na 25. prosince. Předchází mu doba adventní, což je období čtyř neděl před vánočními svátky, a Štědrý den (24. prosince) jako příprava na vlastní svátek. První zmínky o křesťanském slavení Vánoc pocházejí z 2. století, pevné datum 25. prosince je doloženo ze 4. století z Říma. Ve 20. a 21. století se Vánoce v mnoha zemích chápou především jako svátky pokoje, rodiny a lásky.

Náboženský obsah křesťanských Vánoc je oslava narození (vtělení) Ježíše Krista v Betlémě. Okolnosti Ježíšova narození se často znázorňují na vánočních jesličkách (betlémech), které rozvíjejí stručné příběhy z  Nového zákona, z evangelia podle Lukáše a podle Matouše. Podle Matoušova evangelia byla znamením Ježíšova narození hvězda (kometa).

 

 

ANO, zašlete mi prosím zlatou vánoční minci za cenu 2 599 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně se mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a kazetu. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. ledna 2020 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.