Tři mušketýři

Slavný román uctěn 4 uncemi ryzího stříbra

S hrdostí Vám představujeme novinku - velmi vydařený set 4 stříbrných mincí, který vzdává hold jednomu z největších spisovatelů všech dob Alexandru Dumasovi a jeho legendárnímu románu Tři mušketýři.

Jak je geniálně vystavěna dějová linka tohoto nesmrtelného příběhu, tak do sebe zapadají i jednotlivé mince tohoto fantastického kompletu. Na reversu každé z nich je vyobrazen jeden ze čtyř hlavních hrdinů románu a za ním v pozadí silueta části budovy – a právě tento motiv je propojujícím prvkem, kterým jeden exemplář navazuje na další.

Dokonalý, do nejmenšího detailu propracovaný motiv, nejvyšší kvalita zpracování a velmi přísná limitace této sady – pouhých 1844 sad pro celý svět – umocňují výraznou numismatickou hodnotu díla. Toto neobvyklé číslo odkazuje na rok prvního vydání Dumasova slavného románu!

Mincovním kovem všech čtyř mincí tohoto setu je ryzí stříbro (ryzost Ag 999/1000). Hmotnost každé z nich je 1 troyská unce (1 oz, tedy přibližně 31,1 gramů) a rozměr 30 x 40 milimetrů. Celá emise je zpracována v nejvyšší mincovní kvalitě, ražena speciálním leštěným razidlem a následně upravena luxusní povrchovou patinou zvanou antique finish, která ji dodává velmi zajímavý starobylý vzhled.

 


 Rezervací sady získáte:

  • 124,4 gramů ryzího stříbra 999/1000
  • 4 stříbrné mince v historickém provedení ražby tzv. antique finish
  • Striktní limitaci pouhých 1844 kusů celosvětově
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Certifikát autentičnosti
  • Luxusní stylovou kazetu

Specifikace
Kov:
Stříbro 999/1000
Hmotnost:
4 x 31,1 g
Rozměr každé mince:
30 x 40 mm
Limitace:
1844 kusů pro celý svět
Kvalita:
Antique finish

Román Tři mušketýři je první a také nejslavnější část trilogie o osudech hraběte d´Artagnana. Začal vycházet v roce 1844 na pokračování jako tzv. „román-fejeton“ v pařížském deníku Le Siècle a v tom samém roce se dočkal i prvního knižního vydání. Děj románu je vsazen do Francie a Anglie let 1625–1628 a nejen postava d´Artagnana, ale i také postavy Athose, Porthose a Aramise mají historický podklad.

 

Příběh začíná příjezdem mladého d'Artagnana do Paříže, kde chce vstoupit do služby ke královským mušketýrům, kterým velí pan de Tréville, přítel d'Artagnanova otce. Na cestě však přijde o otcův doporučující dopis a zároveň svou nešikovností a mladickou drzostí proti sobě popudí hned tři z nejlepších mušketýrů, Athose, Porthose a Aramise. Všechny postupně vyzve na souboj, ale přepadne je garda kardinála Richelieua. D´Artagnan s mušketýry gardu porazí a získá tak přátele na život a na smrt. Jejich přátelství charakterizuje legendární věta „Jeden za všechny, všichni za jednoho.“

Alexandre Dumas, vlastním jménem Thomas Alexandre Davy de La Pailleterie (1802–1870) byl mimořádně slavný francouzský prozaik a dramatik v období romantismu. Proslavil se především historickými a dobrodružnými romány, které dodnes poutají pozornost stále nových a nových čtenářských generací po celém světě.

 

ANO, zašlete mi prosím sadu stříbrných mincí Tři mušketýři za cenu 10 990 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Společně se sadou mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 30. 06. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.