Čtyřlístek 

Oblíbený český komiks na pamětní minci

Představujeme Vám unikátní minci, která je zasvěcena Čtyřlístku, nejslavnějšímu a nejoblíbenějšímu českému komiksu, který v roce 2019 slaví neuvěřitelných 50 let od svého vzniku.

Mince je zušlechtěna ryzím stříbrem 999/1000, její průměr je 38,61 milimetru a její nominální hodnota je 1 dolar. Sběratelskou hodnotu této emise umocňuje její velmi přísná limitace – pouhých 500 kusů pro celý svět!

Kompozici reversu tvoří vyobrazení všech čtyř hlavních hrdinů z komiksu Čtyřlístek, tedy legendární kocour Myšpulín, fenka Fifinka, zajíc Pinďa a prasátko Bobík. Jsou zachyceni v okamžiku, kdy našli poklad, hrnec zlaťáků. Pro zvýraznění a umocnění dojmu jsou postavy a objevený poklad kolorovány.

Avers mince zdobí portrét britské královny Alžběty II., která je formální hlavou Společenství národů, tedy volného sdružení Spojeného království a jeho bývalých dominií a kolonií, kam patří i Cookovy ostrovy, výhradní emitent této numismatické lahůdky.

Rezervací mince získáte:

  • Minci zušlechtěnou ryzím stříbrem 999/1000

  • Originální design

  • Nejvyšší mincovní kvalitu

  • Unikátní kolorování

  • Certifikát autentičnosti a rám pro uložení mince ZDARMA!

 

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí stříbro 999/1000
Hmotnost:
27 g
Průměr:
38,61 mm
Limitace:
500 kusů pro celý svět!
Nominální hodnota :
1 Dolar
Kvalita :
Nejvyšší mincovní kvalita
Země původu:
Cookovy ostrovy

Slavný Čtyřlístek

Slavný Čtyřlístek je jednoznačně nejznámější, nejslavnější a nejdéle vycházející český komiks, který milují děti několika generací. Vychází od roku 1969 a jeho prvním autorem a ilustrátorem byl Jaroslav Němeček, většinu scénářů v prvních desetiletích psala Ljuba Štíplová. Dnes tvoří tvůrčí tým několik autorů, kteří se v psaní jednotlivých epizod střídají.

 

Seriál má čtyři hlavní hrdiny, kteří žijí ve společném domku ve fiktivní obci Třeskoprsky, která se nachází u rybníka Blaťáku pod hradem Bezzubem. Předlohou pro Třeskoprsky byly severočeské Doksy, v jejichž blízkosti má autor Čtyřlístku Jaroslav Němeček chalupu. Rybník Blaťák je inspirován Máchovým jezerem a hrad Bezzub má předobraz v blízkém Bezdězu. Čtyři postavy oblíbeného komiksu jsou dětskými hrdiny již neuvěřitelné půl století a Čtyřlístek se stal legendou. Není tedy divu, že se dočkal také filmového zpracování; celovečerní film Čtyřlístek ve službách krále měl premiéru v roce 2013.

 

ANO, zašlete mi prosím pamětní minci Čtyřlístek za cenu 990 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a rám pro uložení mince. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 30. 06. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.