Slavné dílo Alfonse Muchy na medaili
zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem

Poprvé v historii je umělecké dílo Slavia od Alfonse Muchy emitováno na medaili zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem. Reprodukce díla na medaili ve tvaru cihličky je kolorována velmi přesnou moderní technologií a použití barvy věrně odpovídá originálnímu dílu. Výhradním emitentem tohoto unikátu je Národní Pokladnice.

 • Zvýhodněná cena 490 Kč. Ušetříte ihned 500 Kč!
 • Zušlechtění ryzím zlatem a stříbrem 999/1000
 • Brilantní kolorované provedení
 • Nejvyšší mincovní kvalita
 • Výhradně u Národní Pokladnice
 • Bohaté příslušenství k medailím ZDARMA
 • Nadprůměrný rozměr - 60 x 35 mm

Výjimečnost nádherného exempláře od Alfons Mucha: Slavia umocňuje unikátní zušlechtění ryzím zlatem a stříbrem 999/1000 a ražba v nejvyšší mincovní kvalitě. Ta je sběrateli nejvíce vyhledávána. Současně díky nadprůměrnému rozměru cihličky, 60 x 35 mm, můžete obdivovat všechny detaily uměleckého díla.

Alfons Mucha - Slávie. Věrná reprodukce na kolorované cihličce zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem

Numismatická série, kam patří i tato medaile s dílem Alfonse Muchy, připomíná ta nejvýznamnější malířská díla známých českých a slovenských umělců. 

Díky této jedinečné sbírce můžete mít nyní i Vy svou vlastní uměleckou galerii u Vás doma. Všechny medaile jsou zušlechtěny ryzím zlatem a stříbrem 999/1000 a raženy v nejvyšší mincovní kvalitě.

 • Zvýhodněná cena první medaile Alfons Mucha: Slavia činí pouze 490 Kč (místo 990 Kč)
 • Výhodný způsob kompletace celé sbírky – další medaile z kolekce budou doručovány přibližně jednou měsíčně za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné)

Více informací naleznete v záložce "O kolekci"

Ostatní umělecká díla v kolekci Česká a slovenská mistrovská díla

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato a stříbro 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Rozměry:
60 x 35 mm
Hmotnost:
50 g
Kov:
Měď
Limitace:
5 000 kolekcí

Česká a slovenská mistrovská díla

Poprvé v historii – věrné reprodukce originálních děl!

Sběrateli oblíbená umismatická série Národní Pokladnice připomíná ta nejvýznamnější malířská díla známých českých a slovenských umělců. Pečlivý výběr obrazů, který Vám dnes představujeme, nám trval několik měsíců. Je to zcela poprvé v historii, kdy jsou umělecké poklady Česka a Slovenska zvěčněny na pamětních medailích.

Sbírka je přísně limitovaná. Pro Českou republiku je k dispozici pouhých 5 000 kolekcí! Díky kolekci Česká a slovenská mistrovská díla můžete mít svou vlastní uměleckou galerii u Vás doma. Všechny medaile ve tvaru cihliček jsou navíc zušlechtěny ryzím zlatem a stříbrem.

Moje úspory

S kolekcí obdržíte ZDARMA:

 • Certifikáty autentičnosti ke každé medaili
 • Fotografii každého uměleckého díla
 • Rámeček na vystavení fotografie Vašeho nejoblíbenějšího díla
 • Krásné vyřezávané kazety z palisandrového dřeva na uložení a vystavení všech emisí
 • Elegantní kožené desky k uložení certifikátů a fotografií

V průběhu sbírání se můžete těšit i na tyto umělecké skvosty:

Ostatní umělecká díla v kolekci Česká a slovenská mistrovská díla

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Česká a slovenská mistrovská díla. Objednávám si první medaili Podobizna Josephine Crane-Bradley jako Slávie (Slavia) za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného (místo 990 Kč). Peníze nezasílám předem, medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem a stříbrem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si cihličku Podobizna Josephine Crane-Bradley jako Slávie ponechám, objednám si tak další medaile z kolekce Česká a slovenská mistrovská díla. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou medaile zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Česká a slovenská mistrovská díla mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Česká a slovenská mistrovská díla a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.