Alfons Mucha - Ovoce

Slavný obraz na kolorované cihličce

Představujeme Vám nádhernou pamětní medaili, jež vyobrazuje slavné dílo Ovoce od českého malíře světové secese Alfonse Muchy. Poprvé v historii bylo celosvětově proslulé umělecké dílo pomocí speciální techniky tamponového tisku reprodukováno na pamětní medaili. Jedinečnost cihličky o rozměrech 35 x 60 mm je podtržena zušlechtěním ryzím zlatem 999/1000. Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě spolu s unikátní velikostí Vám zaručuje, že uvidíte každý detail originální emise.

Na aversu numismatu se nachází mimořádně zdařilá reprodukce obrazu Ovoce od legendárního představitele české výtvarné scény a uměleckého stylu zvaného Art Nouveau Alfonse Muchy. Slavný originál, litografie o rozměru 44,4 x 66,2 centimetru, vznikl v roce 1897, tedy v Muchově nejslavnějším, nejplodnějším a umělecky nejúspěšnějším období a v současné době je umístěn v soukromé sbírce.

Základem kompozice vyobrazeného uměleckého díla je portrét mladé krásné ženy. Ta má na sobě pastelově modré šaty s odhalenými rameny a zády, na hlavě věnec z květin a listů a náruč plnou zralého ovoce. Dílo nese typický Muchův rukopis: secesní prvky se mísí s něžnou krásou portrétované ženy, vše je k dokonalosti dotaženo velmi precizním, do nejmenšího detailu propracovaným zpracováním. Celek působí velmi křehce a zároveň velmi živě.

Rezervací medaile získáte:

  • Nádhernou medaili zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000
  • Unikátní kolorování
  • Reprodukci slavného díla
  • Nadstandardní rozměry
  • Emisi vyraženou v nejvyšší mincovní kvalitě

Reprodukce slavného díla

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost :
50 g
Rozměry:
60 x 35 mm
Základní kov:
Měď
Kvalita:
Leštěné razidlo
Rok ražby:
2016
Země emitenta:
Česká republika

ANO, zašlete mi prosím medaili s vyobrazením reprodukce obrazu Ovoce od Alfonse Muchy zušlechtěnou ryzím zlatem za výhodnou cenu 299 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti. Nabídka je platná do 30. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.