Slavný obraz Ovoce od českého malíře světové secese Alfonse Muchy. Poprvé v historii bylo celosvětově proslulé umělecké dílo pomocí speciální techniky tamponového tisku reprodukováno na pamětní medaili. Jedinečnost cihličky o rozměrech 35 x 60 mm je podtržena zušlechtěním ryzím zlatem 999/1000. Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě spolu s unikátní velikostí Vám zaručuje, že uvidíte každý detail originální emise.

Na aversu numismatu se nachází mimořádně zdařilá reprodukce obrazu Ovoce od legendárního představitele české výtvarné scény a uměleckého stylu zvaného Art Nouveau Alfonse Muchy. Slavný originál, litografie o rozměru 44,4 x 66,2 centimetru, vznikl v roce 1897, tedy v Muchově nejslavnějším, nejplodnějším a umělecky nejúspěšnějším období a v současné době je umístěn v soukromé sbírce.

Základem kompozice vyobrazeného uměleckého díla je portrét mladé krásné ženy. Ta má na sobě pastelově modré šaty s odhalenými rameny a zády, na hlavě věnec z květin a listů a náruč plnou zralého ovoce. Dílo nese typický Muchův rukopis: secesní prvky se mísí s něžnou krásou portrétované ženy, vše je k dokonalosti dotaženo velmi precizním – do nejmenšího detailu propracovaným – zpracováním. Celek působí velmi křehce a zároveň velmi živě.

 

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost :
50 g
Rozměry:
60 x 35 mm
Rok emise:
2016
Země emitenta:
Česká republika

ANO, zašlete mi prosím medaili s vyobrazením reprodukce obrazu Ovoce od Alfonse Muchy zušlechtěnou ryzím zlatem za výhodnou cenu 299 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 8. 2017 nebo vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení.