Múza tance

Nadpozemsky krásná pamětní medaile v unikátním tvaru

Jen málo míst na vás dýchne tak úchvatnou atmosférou, jako když vejdete do Národního divadla. Vaše oči ohromí nádherně zdobený prostor všude kolem i opona před Vámi, ale skutečný skvost se Vám ukáže při pohledu nahoru. Ze stropu hlediště shlížejí překrásné múzy, jejíž autorem je slavný malíř František Ženíšek. Národní Pokladnice Vám je nyní přináší až k Vám domů - na medailích v unikátním tvaru.

Pamětní medaile Múza tance je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a na jejím aversu díky speciální technice kolorování můžete obdivovat nádhernou reprodukci malby tak, jako byste seděli v hledišti Národního divadla.

Na jedinečnosti ji přidává její unikátní tvar. Ten zachovává tvar malby i s krásně zdobeným rámem. Každá medaile je tak jedinečným uměleckým dílem, na které se budete vždy se zaujetím dívat.

Na reversu je detailním způsobem ztvárněn český lev a nápis "Národ sobě" odkazující na vlnu solidarity mezi lidmi po ničivém požáru divadla před 140 lety.

Jako dárek od nás dostanete i stylové numismatické album, vyobrazující úchvatný strop hlediště Národního divadla, který je dílem slavného umělce Františka Ženíška.

Součástí zásilky je i Certifikát autentičnosti.

Múza tance je první medailí z mini kolekce Múzy Národního divadla. Více o této kolekci naleznete v záložce "O kolekci".

Sběratelský zakladač kolekce Múzy Národního divadla

Múzy umění na medailích v unikátním tvaru

Zážitek z Národního divadla u Vás doma

Každá z 8 medailí této jedinečné kolekce je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000. Díky unikátnímu tvaru a speciální technice tisku bylo možné na medaile přenést 8 maleb múz umění spolu s jejich bohatým zdobeným orámováním. Po zkompletování kolekce 8 medailí do numismatického alba, který od nás obdžíte jako dárek s první zásilkou, budete mít kompletní pohled na strop Národního divadla u Vás doma.

Tato kolekce je striktně limitována pouhými 5000 sety.

Medaile Národní divadlo

V průběhu sbírání obdržíte ZDARMA výroční medaili Národní divadlo. Jedná se o překrásnou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a překrásně kolorovanou oponou Národního divadla.

Objednáním pamětní medaile Múza tance zároveň získáte přednostní právo na dalších 7 pamětních medailí této kolekce, které jsou rovněž překrásnými uměleckými díly.

Dalšími jsou: Múza hudby, Múza architektury, Múza epického umění, Múza malířství, Múza lyrického umění, Múza sochařství a Múza mimiky.

Ukázka dalších medailí z kolekce Múzy Národního divadla

Cena první medaile je 499 Kč. Navíc poštovné první medaile hradíme za Vás. Cena dalších medailí v kolekci činí 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Pamětní medaile z kolekce Múzy Národního divadla budete dostávat přibližně každý měsíc.

Objednávka je bez jakéhokoliv závazku – každou medaili máte možnost ve 14denní lhůtě vrátit s garancí vrácení peněz.

Sběratelský zakladač kolekce Múzy Národního divadla

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile kolekce Múzy Národního divadla. Objednávám si první pamětní medaili Múza tance za cenu 499 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Múza tance ponechám, objednám si tak dalších 7 pamětních medailí z kolekce Múzy Národního divadla. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Múzy Národního divadla mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Múzy Národního divadla a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kov:
Měď
Rozměr:
26 x 40 mm
Hmotnost:
16,7 g
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby - leštěné razidlo
Rok emise:
2022
Limitace:
5000 kolekcí