Souprava pro začínající sběratele

Praktická sada pro šetrné zacházení s numismaty

Představujeme Vám úplnou novinku - soupravu pro začínající sběratele numismatů. Soupravu pro uložení až 48 mincí si  s sebou můžete vzít prakticky kdekoli a mít tak neustále u sebe své oblíbené mince či medaile z Vaší sbírky. Souprava je ideální pro všechny milovníky numismatiky!

Souprava obsahuje:

Kapesní album - díky praktickému formátu je možné kapesní album snadno uložit do kapsy nebo kufříku, proto je vhodné na cesty a sběratelské burzy. Album obsahuje pevně vázané obaly z PVC bez změkčovadel. Vnější desky jsou tmavomodré se stříbrným textovým potiskem. 

Pinzetu s plastovou ochranou pro šetrné použití a jistotu zachování kvality mince

Lupu s rukojetí a s 5násobně zvětšovacím sklem. Průměr čočky je 50 mm.

Vzhledem k vysokému zájmu o tuto novinku doporučujeme objednat ještě dnes!

Specifikace
Artikl 1:
Kapesní album na 48 mincí
Artikl 2:
Pinzeta s plastovou ochranou
Artikl 3:
Lupa s 5násobným zvětšovacím sklem

ANO, zašlete mi prosím Soupravu pro začínající sběratele za cenu 399  Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 30. 06. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.