Národní Pokladnice Vám nabízí unikátní pamětní medaili uctívající našeho nejvýznamnějšího panovníka Karla IV., který vešel ve známost pod názvem Otec vlasti. Karel IV. výraznou měrou ovlivnil nejen české dějiny, ale i ráz celého evropského středověku. Právem je proto považován za největší osobnost našeho národa.

Jedinečná medaile uctívající Karla IV. je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a ražena leštěným razidlem v nejvyšší kvalitě ražby, která je sběrateli nejvíce ceněna. Díky ní můžete obdivovat i ty nejmenší detaily designu medaile.

  • Pamětní medaile zušlechtěná ryzím zlatem 999/1000
  • Oficiální medaile v nejvyšší mincovní kvalitě – leštěným razidlem
  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry medaile
  • Umělecký návrh od předního českého sochaře Vladimíra Oppla
  • Výhodná cena první medaile pouhých 499 Kč – ušetříte tak 500 Kč!

Překrásný design medaile navrhl a vytvořil výhradně pro Národní Pokladnici přední český akademický sochař Vladimír Oppl, mimo jiné autor současné oběžné dvacetikoruny a také držitel prestižního ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa.

Součástí pamětní medaile je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje veškeré její parametry. V rámci služeb Národní Pokladnice jej získáte zcela ZDARMA!

Zároveň ušetříte za poštovné a balné medaile Karel IV. To za Vás uhradí Národní Pokladnice!

Pamětní medaile uctívající Karla IV., nejvýznamnějšího českého panovníka, otevírá kolekci Největší osobnosti českého národa. Na 48 pamětních medailích z kolekce jsou zvěčněné nejdůležitější osobnosti naší vlasti, které výrazným způsobem ovlivnily české dějiny. Můžete se těšit na medaile zobrazující například prvního československého prezidenta T. G. Masaryka, patrona české státnosti svatého Václava nebo národního buditele Františka Palackého. V kolekci je celkem 48 medailí zušlechtěných ryzím zlatem.

Pamětní medaile jsou zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000 a ražené v nejvyšší kvalitě ražby, která je sběrateli nejvíce žádána. Autorem celé kolekce je známý český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl, držitel ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa nebo autor návrhu současné oběžné dvacetikoruny.

Kolekce Největší osobnosti českého národa podléhá přísné limitaci – pouze 5 000 kompletních kolekcí celosvětově.

Cena první medaile je pro vybrané zákazníky pouhých 499 Kč včetně poštovného a balného. Cena dalších medailí v kolekci činí 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Elegantní dřevěná kazeta, Osvědčení o vlastnisctví a Certifikát autentičnosti

Společně s medailemi obdržíte ZCELA ZDARMA:

  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví kolekce
  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili potvrzující její parametry, obsah drahých kovů a ražbu v nejvyšší kvalitě leštěným razidlem
  • Speciálně navrženou elegantní sběratelskou kazetu s logem kolekce, která slouží k bezpečnému uchovávání kolekce

Další medaile v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile zušlechtěné ryzím zlatem Největší osobnosti českého národa. Objednávám si první medaili Karel IV. za zvýhodněnou cenu pouhých 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, pozlacená medaile ze základního kovu Karel IV. bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Karel IV. ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Největší osobnosti českého národa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbíraní pamětních medailí z kolekce Největší osobnosti českého národa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Největší osobnosti českého národa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby - leštěné razidlo
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
29 g
Kov:
Měď
Limitace:
5 000 kolekcí celosvětově
Země emitenta:
Česká republika