Při jedinečné příležitosti 700. výročí narození Karla IV., největšího Čecha a také nejvýznamnějšího panovníka naší vlasti, emitovala Národní Pokladnice pamětní medaili raženou do ryzího stříbra 999/1000. Díky ražbě v nejvyšší mincovní kvalitě můžete obdivovat i ty nejmenší detaily překrásného reliéfu, zpracovaného uznávaným medailérem Vladimírem Opplem.

Narození dlouho očekávaného syna krále Jana Lucemburského a královny Elišky Přemyslovny potěšilo královské manžele i celý královský dvůr a jemu nakloněnou část šlechty. Ve středověké panovnické rodině byl prvorozený syn vždy symbolem naděje zachování rodu a zárukou pevnosti jeho společenského postavení. Z malého dědice trůnu se nakonec stal Karel IV., nejvýznamnější panovník vrcholného středověku. Vynikající politik evropského formátu byl neobyčejně bystrý a velice vzdělaný muž, který hovořil plynně pěti jazyky a ovládal umění diplomacie na velmi vysoké úrovni. Jeho zájmy však měly mnohem širší záběr: zajímal se též o architekturu, výtvarné umění, astronomii, filozofii, literaturu. Karel IV. se zasloužil o povznesení českých zemí, Praha se za jeho vlády stala politickým centrem a sídlem vzdělanosti.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Hmotnost:
15,55 g
Průměr:
33 mm
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - leštěné razidlo
Země emitenta:
Česká republika
Limitace:
10 000 kusů celosvětově
Cena:
490 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné)

ANO, zašlete mi prosím medaili z ryzího stříbra uctívající 700. výročí narození Karla IV. za výhodnou cenu 490 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 3. 2018 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.