Exklusivní, zlatá, výroční, ojedinělá, první. Taková je tato nabídka – první poštovní známka na výroční zlaté minci zušlechtěné rutheniem.

Za první nalepovací poštovní známku je považována Penny Black, tzv. černá jednopennyovka, vydaná již v roce 1840. Název je odvozen od její nominální hodnoty a barvy. „Vynález“ první poštovní známky je připisován anglickému Sirovi Rowlandu Hillovi. Myšlenka byla jasná - zbavit se složitých soustav poštovních tarifů a zásilku viditelně označit předplacenou službou. Jako finální motiv byl vybrán portrét tehdejší anglické královny Viktorie, od jejíhož narození uplynulo vloni 200 let.

AVERS REVERS
Současná britské panovnice, královna Alžběta II. Reprodukce první poštovní známky světa, které dominuje portrét královny Viktorie.

Není proto náhodou, že předlohou pro minci oslavující toto výročí, se stala již zmíněná poštovní známka. A když Penny Black, tak stylově zušlechtěná černým rutheniem. Parciální plátování mince z 1/10 ryzího zlata repliku známky doslova rozsvítilo. Finální dokonalý lesk numismatu propůjčila ražba v nejvyšší mincovní kvalitě.

Výběrem motivu se tvůrci postarali o další ojedinělost, portrét anglické královny totiž spatříte na obou stranách mince. Díky velmi nízké limitaci se držením tohoto numismatu může pyšnit jen 2015 sběratelů.

Objednávkou získáte:

  • Minci vyraženo u příležitosti 200. výročí narození královny Viktorie
  • 1/10 unce ryzího zlata 999/1000
  • Parciální zušlechtění černým rutheniem
  • Záruku striktní limitace – pouhých 2015 kusů
  • Jistotu nejvyšší mincovní kvality
  • Elegantní kazetu včetně Certifikátu autentičnosti

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato (Au 999/1000)
Průměr:
17,95 mm
Hmotnost:
3,1 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2019
Limitace:
2015

ANO, objednávám si První známku světa na výroční zlaté minci za cenu 10 980 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné ). Částku za numismat lze uhradit najednou, nebo ve formě tří bezúročných měsíčních splátek, 3 x 3 660 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla emise zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.