Představujeme Vám úplnou novinku z naší nabídky - elegantní třířadý perlový náhrdelník z pravých perel inspirovaný šperkem, který nosila Lady Di. Tento skvost symbolizuje nejen krásu a urozenost, ale i luxus a přirozenou eleganci. Perlový náhrdelník dozajista podtrhne ženský půvab a bude výjimečným doplňkem nejen pro mimořádné události.

Náhrdelník je vyroben ze sladkovodních perel nepravidelného tvaru. Každá perla má v průměru přibližně 5,5 mm. Náhrdelník je vázán na pevné hedvábné niti. Mezi každou perlou jsou malé uzlíky, které podtrhují jeho krásný vzhled a zároveň zajišťují jeho bezpečnost. Náhrdelník má uzávěr na magnet, který je zušlechtěn 18karátovým zlatem.

O perlách se říká, že jejich nošení podporuje partnerskou soudržnost a manželskou harmonii. Římané považovali perly za symbol velkého bohatství, moudrosti, půvabu a štěstí. Dámy v perlových náhrdelnících dokonce spávaly, aby se jim zdály pěkné sny.

Od dávných dob byly perly spojovány především s láskou, a proto od nás k tomuto jedinečnému a nádhernému perlovému náhrdelníku navíc zcela zdarma obdržíte náušnice, které trojřadý perlový náhrdelník skvěle doplní. Vše pro Vás bude uloženo v elegantní kazetě včetně Certifikátu autentičnosti.

Objednávkou získáte:

  • Pravé sladkovodní perly
  • Vázání na pevné sametové niti
  • Uzávěr na magnet zušlechtěný 18karátovým zlatem
  • Hladký povrch s vysokým leskem
  • Elegantní kazetu
  • Náušnice ZDARMA!


Potěšte sebe nebo své blízké elegantním náhrdelníkem z pravých perel! K náhrdelníku navíc získáte tématické náušnice zcela ZDARMA! Neváhejte a objednejte si jeden z těchto krásných klenotů HNED TEĎ!


ANO, zašlete mi prosím Perlový náhrdelník za cenu 2 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Náhrdelník mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl náhrdelník zakoupen. Náhrdelník bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Materiál:
Pravé sladkovodní perly
Velikost jedné perly:
5,5 mm
Kvalita perel:
Hladký povrch a vysoký lesk
Ozdobná spona:
Mosaz, plátování zlatem 750/1000
Rozměr zapínání:
2 cm
Délka 1 řady:
41 cm
Délka 2 řady:
42 cm
Délka 3 řady:
46,5 cm