Kněžna Libuše, bájná zakladatelka města Prahy a pomyslná matka českého národa, je zcela poprvé připomenuta na pamětní medaili zušlechtěné ryzím zlatem a vzácnou platinou 999/1000.

Kombinace dvou vzácných kovů je v numismatice velmi unikátní a společně s ražbou v nejvyšší kvalitě dodává medaili hodnotu, která je sběrateli vždy velmi ceněna.

Použitá technologie umožňuje velice dobře vidět i ty nejdrobnější detaily. Design medaile byl navržen významným českým sochařem a medailérem Vladimírem Opplem, mj. autorem současné oběžné dvacetikoruny.

Avers medaile je věnován kněžně Libuši věštící založení Prahy a dále známé siluetě města Prahy zobrazené v popředí. Revers medaile originálně ztvárňuje znaky Čech, Moravy a Slezska.

Pamětní medaile Kněžna Libuše otevírá kolekci pamětních medailí připomínajících legendy, mýty a tajemstí z Čech, Moravy a Slezska. Tyto historické výjevy jsou naším kulturním dědictvím, které nyní můžete prostřednictvím originálních pamětních medailí zachovat pro další generace.

Cena první medaile Kněžna Libuše činí 490 Kč vč. poštovného a balného. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti, který od nás získáte zcela zdarma.

S velkým potěšením Vám představujeme kolekci pamětních medailí připomínajících 24 nejznámějších legend, mýtů a tajemství z Čech, Moravy a Slezska. Tyto historické výjevy jsou naším kulturním dědictvím, které nyní můžete prostřednictvím originálních pamětních medailí zachovat pro další generace.

Nezapomenutelné příběhy jsou zpracovány zcela výjimečným způsobem – na pamětních medailích je použita raritní technika zdobení kombinující ryzí zlato a platinu 999/1000. Všechny medaile jsou zároveň vyraženy leštěným razidlem v nejvyšší kvalitě ražby, která je sběrateli považována za nejvíce atraktivní.

Kolekce je přísně limitována – pouze 5 000 sběratelů celosvětově se může stát hrdým vlastníkem kolekce, která se skládá z 24 medailí!

Cena první medaile Kněžna Libuše činí 490 Kč vč. poštovného a balného. Cena dalších medailí v kolekci je 990 Kč + 99 Kč poštovné a balné.

Příslušenství zcela ZDARMA

Během sbírání navíc obdržíte následující příslušenství zcela ZDARMA:

  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry každé medaile.
  • Osvědčení o vlastnictví.
  • Elegantní dřevěnou kazetu pro bezpečné uložení a vystavení medailí.

V této jedinečné kolekci se dále můžete těšit na další originální zpracování nejznámějších legend, bájí a tajemství - na Radegasta, Dívčí válku nebo Blanické rytíře a další.

Nepodstupujete žádné riziko. Každou pamětní medaili samozřejmě můžete vrátit ve 14 denní lhůtě od obdržení s garancí vrácení peněz. Sbírání pamětních medailí můžete v kterékoliv chvíli ukončit. Sbíráte tak zcela bez rizika!

Další medaile v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska. Objednávám si první pamětní medaili Kněžna Libuše za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem a platinou bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Kněžna Libuše ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a platinou mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska, která obsahuje celkem 24 medailí, mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2023, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Tajemství Čech, Moravy a Slezska a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato a ryzí platina (999/1000)
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Průměr:
39 mm
Hmotnost:
28 g
Limitace:
5000 kolekcí pro celý svět
Kov:
Mědinikl