Již potřetí v historii samostatné České republiky jsme měli možnost zúčastnit se přímé volby prezidenta a do jisté míry tak rozhodnout o směřování naší země. První a druhou přímou volbu ovládl Miloš Zeman, který po deseti letech vlády Pražský hrad opustí a pomyslné žezlo předá svému nástupci.

V letošních prezidentských volbách zvítězil armádní generál ve výslužbě Ing. Petr Pavel, M.A., který se společně s jedním ze sedmi protikandidátů dostal do druhého kola voleb. Ve druhém kole pak tohoto protikandidáta, Andreje Babiše, porazil. A stal se tak vítězem voleb a zároveň druhým prezidentem zvoleným námi, občany České republiky. Sláva vítězi, čest poraženým!

AVERS REVERS
Dominantou aversu medaile je profilový portrét prezidenta Petra Pavla, v pozadí jsou listy národního stromu lípy srdčité a česká vlajka. Aranžmá je doplněno opisem PREZIDENT PETR PAVEL. Na reversu medaile je český lev, opis ČESKÁ REPUBLIKA a rok vydání medaile 2023, který je zároveň rokem zvolení nového prezidenta.

Přijměte prosím tuto nabídku jako připomínku letošních prezidentských voleb a našeho nového prezidenta. Překrásná medaile s výrazným reliéfem a velkorysým průměrem 50 milimetrů byla zhotovena ze základního kovu a následně zušlechtěna ryzím stříbrem 999/1000. Jedná se o první numismat emitovaný výhradně u příležitosti zvolení Petra Pavla prezidentem. Vlastnictvím této medaile se může pochlubit jen 999 sběratelů, tak nízká je limitace.

Objednávkou získáte:

  • Medaili zušlechtěnou ryzím stříbrem 999/1000
    Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 999 kusů
    Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu

Jméno nového prezidenta známe, ale na své uvedení do úřadu si bude muset ještě více než pět týdnů počkat. Své první funkční období zahájí inaugurací začátkem března 2023 a složením prezidentského slibu.

K medaili obdržíte Certifikát autentičnosti a elegantní kazetu, ve které je medaile uložena a můžete ji tak reprezentativně vystavovat.

ANO, objednávám pamětní medaili prezident Petr Pavel za cenu 1 490 (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při doručení. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní mincovní kov
Zušlechtění:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
Cca 50 mm
Hmotnost:
Cca 37,7 g
Kvalita:
Antique finish
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2023
Limitace:
999 ks