Svátek americké numismatiky: kupte si jeden Prezidentský dolar a druhý získáte zdarma!

John Fitzgerald KennedyK uctění Johna Fitzgeralda Kennedyho, v pořadí 35. prezidenta USA, nabízíme kus slavné americké historie, Prezidentské dolary zušlechtěné ryzím zlatem.

JFK je jednou z nejdůležitějších postav v historii USA. Do prezidentského úřadu byl zvolen v roce 1961. Od začátku se zaměřil na dozvuky hospodářské krize z přelomu let 1960/1961. Největším vnitropolitickým problémem Kennedyho vlády byl rasový problém a boj Afroameričanů za občanská práva. V zahraniční politice se Kennedy snažil o zlepšení vztahů mezi USA a Sovětským svazem.

22. listopadu 1963 byl ve 12:34 Kennedy při návštěvě texaského Dallasu postřelen dvěma ranami z pušky ao půl hodiny později zemřel v dallaské nemocnici. Vyšetřování Zvláštního výboru pro vyšetření atentátu Sněmovny reprezentantů došlo k závěru, že vražda byla výsledkem "rozsáhlého spiknutí". Kennedy patří mezi nejpopulárnější americké prezidenty, je vnímán jako symbol charismatického muže a zavražděného státníka.

Objednávkou získáte:

  • 2 mince z kolekce amerických prezidentů za cenu jedné
  • Originální sběratelskou kazetu pro bezpečné uložení mincí ZDARMA
  • Certifikát autentičnosti ke každé minci a Osvědčení o vlastnictví kolekce

Mince Kennedy a Washington otevírají jedinečnou kolekci Prezidentské dolary, kterou tvoří velmi těžko získatelné mince zobrazující americké prezidenty, přičemž jsou všechny pozlaceny ryzím zlatem 999/1000!

Nepromeškejte svou příležitost stát se majitelem kousku významné americké numismatické historie! Okamžitou objednávkou získáte kromě prvních dvou mincí i možnost koupě dalších Prezidentských dolarů, objednejte hned!

Oficiální Prezidentské dolary USA

na pamětních mincích zušlechtěných ryzím zlatem!

Američané nazývají své Prezidentské dolary „skryté pamětní mince Mincovny Spojených států“. Zřejmě i proto jsou velmi žádané a těžko dostupné.

Za vznikem série Prezidentských dolarů stojí rozhodnutí Ministerstva financí Spojených států amerických, které se rozhodlo nahradit nepraktické jednodolarové bankovky za mince. Cílem bylo zvýšení atraktivity jednodolarových platidel. Jako motivy pro mince byly vybrány portréty oblíbených amerických prezidentů na aversu mince a Socha Svobody na reversu.

Ihned po vydání začaly mizet z trhu. Stávají se totiž součástí soukromých sbírek nebo jsou vyváženy ze země jako suvenýry. Zřejmě i proto jsou velmi žádané a těžko dostupné.

Nyní jsou Prezidentské dolary zušlechtěny ryzím zlatem 999/1000 k dispozici v přísně limitované prémiové kolekci obsahující 20 zásilek, čímž se ještě více zvyšuje jejich atraktivita.

Během sbírání získáte ZDARMA:

  • Certifikát autentičnosti ke každému Prezidentskému dolaru
  • Atraktivní pero v dřevěném pouzdře při rychlé rezervaci!
  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví kolekce
  • Elegantní kazetu k bezpečnému uložení mincí

Boháte příslušenství ke kolekci ZDARMA

Cena první dvojice mincí je jen 399 Kč. Poštovné hradíme za Vás. Každá další zásilka obsahuje 2 mince a jejich cena je 790 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Ukázka dalších mincí v kolekci:

ANO, chci začít sbírat pamětní mince Prezidentské dolary. Objednávám si první mince G. Washington a J. F. Kennedy za zvýhodněnou cenu pouhých 399 Kč vč. poštovného a balného (místo 799 Kč). Peníze nezasílám předem, mince ze základního kovu zušlechtěné ryzím zlatem G. Washington a J. F. Kennedy budou hrazeny při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si mince G. Washington a J. F. Kennedy ponechám, objednám si tak další pamětní mince z kolekce Prezidentské dolary. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou zásilku obsahující dvě mince za cenu 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou oficiální minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Sbírání pamětních mincí z kolekce Prezidentské dolary mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2024. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních mincí Prezidentské dolary a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kov:
Manganová mosaz
Průměr:
26,49 mm
Hmotnost:
8,1 g
Nominální hodnota:
1 USD
Země původu:
Spojené státy americké
Rok emise:
2007 (G. Washington), 2015 (J. F. Kennedy)
Limitace:
5 000 kompletních kolekcí