U příležitosti výjimečného výročí 150 let od odhalení ikonické kalendářní desky od Josefa Mánese, nejobdivovanější součásti věhlasného Staroměstského orloje, emitovala exkluzivně Národní Pokladnice pamětní medaili zušlechtěnou 24karátovým zlatem a ryzím stříbrem 999/1000. Překrásně zpracovaná emise, vyražená v nejvyšší mincovní kvalitě, připomíná umělecké dílo světového významu, vytvořené slavným českým umělcem Josefem Mánesem.

Rezervací emise Vám garantujeme následující:

  • Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě leštěným razidlem
  • Zušlechtěno 24karátovým zlatem a ryzím stříbrem
  • Přísná limitace – pouze 10 000 medailí
  • Zvýhodněná cena – pouze 299 Kč!
  • Oficiální ražba Národní Pokladnice

Výtvarný návrh této skvostné pamětní medaile vypracoval přední český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl, autor designu současné oběžné dvacetikoruny a držitel ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa.

Specifikace
Zušlechtění:
24karátové zlato a ryzí stříbro 999/1000
Hmotnost:
35
Průměr:
45 mm
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - leštěné razidlo
Země emitenta:
Česká republika
Rok emise:
2016
Limitace:
10 000 ks celosvětově

ANO, objednávám medaili Staroměstský orloj zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem za cenu pouhých 299 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za níž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 8. 2017 nebo vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení.