Včela medonosná na jedné unci ryzího stříbra

Ohrožený druh včely uctěn stříbrnou mincí s nízkou limitací!

 

Představujeme Vám výjimečnou stříbrnou minci s překrásně zpracovaným designem, jenž nám připomíná zásadní význam včely medonosné v přírodě a zároveň v životě člověka.

Stříbrná mince je vyražena do ryzího stříbra (999/1000). Emise je zpracována v nejvyšší mincovní kvalitě pomocí speciálního leštěného razidla, v kvalitě Proof. Díky uvedenému způsobu zpracování vyniknou i ty nejmenší detaily a jejich propracovanost. Hmotnost numismatu je jedna troyská unce (přesněji 31,103 gramy) a průměr 38,61 milimetrů. Navíc byla vyražena ve velmi nízké limitaci pouhých 1500 kusů pro celý svět!

Aversová i reversová strana mince velmi detailně a umělecky prezentuje tvrdou práci jednoho z nejvýznamnějších druhů třídy hmyzu – včely medonosné. Na reversu je skutečně mistrovsky vyobrazena včelí plástev s několika včelami a střed je náležitě ozdoben pozlacenou včelí královnou. Dominantou aversové strany je opět včela na včelí plástvi a zároveň se zde nachází zmenšený portrét královny Alžběty II. společně s názvem emitenta a nominální hodnotou. Po obvodu emise je uvedena její hmotnost, ryzost a rok ražby.

Rezervací mince získáte:

  • 1 unci ryzího stříbra 999/1000
  • Striktní limitaci - pouhých 1500 mincí pro celý svět
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Úchvatný design
  • Certifikát autentičnosti
  • Dřevěnou kazetu

Staňte se hrdým vlastníkem unikátní stříbrné mince poukazující na ohrožený druh včely medonosné. Mince je limitována pouhými 1500 kusy pro celý svět!

 

 

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Hmotnost:
31, 10 g (1 unce)
Průměr:
38,61 mm
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Limitace:
1500 exemplářů pro celý svět

Prostřednictvím této nádherné stříbrné mince se poukazuje na ohrožený druh včely medonosné. Včela medonosná (Apis mellifera) patří mezi blanokřídlý hmyz. Jde o jednoho z nejznámějších zástupců společenského hmyzu. Včely žijí ve společenství nazývaném včelstvo. Každé včelstvo zahrnuje jednu matku, mnoho dělnic a určité množství trubců. Množství trubců, závisí na síle včelstva, dostupnosti pylu a roční době. Jednotliví členové včelstva jsou na sobě závislí. Matka má úlohu klást vajíčka, čímž zabezpečuje obnovu včelstva. Trubci oplodňují matky a v případě potřeby pomáhají zahřívat včelí plod. Dělnice vykonávají pro včelstvo všechny ostatní potřebné práce, jako např. vyhledávání a přinášení potravy (nektar, medovice, pyl, voda), zpracovávání medu z nektaru a medovice, konzervování pylu, stavbu plástů, krmení matky, trubců a plodu, střežení vchodu do úlu, úklid a čištění, větrání a udržování správné teploty v úlu a řadu dalších činností.


 

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Včela medonosná za cenu 3490 Kč (+149 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a dřevěnou kazetu. Nabídka je platná do 30. 9. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.