Nejvyhledávanější stříbrné mince světa

Javorový list 2017 - Legenda světové numismatiky z nejčistšího stříbra

Fabulous 15 2017 ML_web

Fabulous 15 2017 ML_web

Ohodnoťte jako první!

0
 • Stříbro vysoké ryzosti 999/1000
 • Speciální mincovní značka „f15”
 • Certifikát autentičnosti potvrzující pravost a kvalitu
 • Přísně limitovaná nabídka Národní Pokladnice
 • Cena 2 190 Kč
 • Typ: Kolekce
 • Dostupnost: Skladem
Cena: 2 190 Kč

Javorový list 2017

Legenda světové numismatiky z nejčistšího stříbra

První mince z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa s přísnou limitací pro rok 2017!

Oficiální stříbrná mince Javorový list ražená Kanadskou královskou mincovnou každoročně od roku 1988 patří mezi mince s nejvyšším možným obsahem stříbra 999/1000. Emituje ji Kanadská centrální banka a byla vyražena z jedné unce čistého stříbra ve vysoké mincovní kvalitě. Jedná se o nejpřísněji limitovanou a tedy nejvzácnější stříbrnou sběratelskou minci Severní Ameriky.

Oficiální mince Javorový list 2017 byla vyražena z jedné unce čistého stříbra 999/1000. Revers této krásné mince zobrazuje stylizovaný javorový list, který je národním symbolem Kanady. Avers stříbrného pětidolaru zdobí portrét královny Alžběty II od kanadské portrétní umělkyně Sussany Blunt. Javorový list 2017 je jedinečný také díky novému bezpečnostnímu programu, který Kanadská královská mincovna zavedla teprve v roce 2014. Na aversu i reversu jsou laserem vyryty radiály, které mají chránit mince před paděláním.  

Unikátní bezpečnostní značka f15.

Naším zákazníkům letos nabízíme stříbrný Javorový list s mincovní značkou f 15. Jedná se o unikátní mincovní program, do kterého jsou zařazeny jen ty nejznámější a nejvyhledávanější mince světa. Mince, označené touto značkou navíc podléhají velmi stritkní limitaci 10 000 - 15 000 kusů pro celý svět. Každý rok jsou netrpělivě očekávány sběrateli z celého světa. Vyprodány jsou většinou jen během několika málo měsíců. I přesto sen nám pro naše zákazníky podařilo získat 1000 kusů.

Ian E. Bennett, prezident Kanadské královské mincovny „Kanadská královská mincovna je velmi potěšena, že mince Javorový list je zařazena do kolekce Fabulous 15. Javorový list je světoznámý pro svou vysokou kvalitu a čistotu stříbra. Zvlášť exkluzivní je letošní emise se znakem „f15”.”

Ian E. Bennett, prezident Kanadské královské mincovny

 

Javorový list přepisuje stříbrné rekordy!

V předchozím roce zaznamenala Kanadská královská mincovna extrémní poptávku po stříbrných Javorových listech. V prvním kvartálu roku 2016 bylo překonáno zatím rekordní poslední čtvrtletí roku 2015. Jen za úvodní 3 měsíce bylo prodáno neuvěřitelných 10 600 000 uncím, což je historicky nejvyšší číslo od představení mince v roce 1988.

Prodeje Javorového listu 2015 - 2016

Precizní vyhotovení s použitím nejnovějších technologií a bezpečnostních opatření a přísná limitace dodává této stříbrné minci nejen numismatickou ale i sběratelskou hodnotu.

Cena: 2 190 Kč
Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Hmotnost:
31,1 g
Průměr:
38 mm
Kvalita:
Ražební lesk
Země původu:
Kanada
Rok emise:
2017
Nominální hodnota:
5 dolarů

Exkluzivní kolekce stříbrných mincí

Sbírku Fabulous 15 (Báječná patnáctka) tvoří patnáct oficiálních stříbrných mincí, které každoročně emitují nejvlivnější a nejmocnější země světa. Každá z mincí představuje motiv charakteristický pro zemi emitenta, známý a ceněný sběrateli po celém světě.

Jde o nejvyhledávanější stříbrné mince na světě a nyní se nabízí jedinečná možnost shromáždit všech 15 v přísně limitované sadě.

V České republice je k dispozici pouze 1000 kompletních sad.

Jako první minci ze sbírky vám nabízíme Javorový list 2017 z Kanady, který je sběrateli mimořádně žádaný. Pouze v této kolekci se speciální mincovní značkou „f15“!

Kolekci stříbrných mincí dále tvoří například australská Kookaburra, mince Britannia nebo čínská Panda.

Jako odběratel sbírky získáte navíc zdarma:

 • Elegantní kazetu k ukládání mincí
 • Certifikát autentičnosti ke každé minci
 • Individuální Osvědčení o vlastnictví sbírky
 • Postříbřený štítek s pořadovým číslem sbírky

Rezervujte si Javorový list 2017 právě teď a zajistěte si tak přednostní právo na dalších čtrnáct nejznámějších stříbrných mincí z celého světa.

 

ANO, chci začít sbírat stříbrné mince z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa. Objednávám si svou první minci Javorový list 2017 za cenu 2 190 Kč vč balného a poštovného. Stříbrná mince Javorový list 2017 je první z patnácti mincí této kolekce. Peníze nezasílám předem, první mince Javorový list 2017 z ryzího stříbra bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si stříbrnou minci Javorový list 2017 ponechám, objednám si tak další stříbrné mince z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 2 190 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou minci, kterou obdržím, mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla stříbrná mince zakoupena. Sbírání mincí z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2017, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku stříbrných mincí z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení.