Karel IV. - Otec vlasti a Největší Čech

na pamětní medaili z ryzího stříbra

Karel IV., český král a římský císař, je pro své vynikající vladařské schopnosti považován za nejvýznamnějšího panovníka vrcholného středověku.

Na počest Karla IV. byla vydána pamětní medaile z ryzího stříbra 999/1000, kterou můžete získat pouze u Národní Pokladnice.

Pamětní medaile Karel IV. je v rámci této nabídky za zvýhodněnou cenu 1 099 Kč místo 2 199 Kč. Ušetříte ihned 1 100 Kč!

Precizně zpracovaná pamětní medaile uctívající Karla IV. je ražena leštěným razidlem v nejvyšší kvalitě ražby, díky níž vyniknou i ty nejmenší detaily medaile a propracovanost motivu. Ražba leštěným razidlem je sběrateli nejvíce ceněna, a proto i vyhledávána! Autorem motivu pamětní medaile je český akademický sochař a medailér Vladimír Oppl, mj. autor oběžné dvacetikoruny či Řádu Tomáše Garrigua Masaryka.

Společně se stříbrnými ražbami obdržíte elegantní sběratelskou kazetu zdarma

Výhody pamětní medaile Karel IV.:

  1. Zvýhodněná cena pouze 1 099 Kč – ušetříte ihned 1 100 Kč!
  2. Ryzí stříbro 999/1000
  3. Nejvyšší kvalita ražby
  4. Certifikát autentičnosti potvrzující parametry pamětní medaile
  5. Výhradním emitentem je Národní Pokladnice

Součástí stříbrné pamětní medaile je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje veškeré parametry pamětní medaile. V rámci služeb Národní Pokladnice jej obdržíte ZDARMA!

Největší osobnosti českého národa

kolekce pamětních medailí z ryzího stříbra

Stříbrná pamětní medaile uctívající Karla IV., nejvýznamnějšího českého panovníka, otevírá kolekci Největší osobnosti českého národa, jež obsahuje 48 pamětních medailí z ryzího stříbra 999/1000.

Na pamětních medailích v kolekci jsou zvěčněny nejdůležitější osobnosti české historie, které výrazným způsobem ovlivnily chod českých dějin.

Vy se tak můžete těšit na pamětní medaile uctívající například prvního československého prezidenta T. G. Masaryka, patrona české státnosti svatého Václava nebo národního buditele Františka Palackého.

Pamětní medaile jsou raženy do ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší kvalitě ražby, která je sběrateli nejvíce žádaná.

Kolekce Největší osobnosti českého národa podléhá přísné limitaci – emitováno bude pouze 5000 kompletních kolekcí.

První pamětní medaile Karel IV. je nyní za zvýhodněnou cenu 1 099 Kč včetně poštovného a balného. Ušetříte ihned 1 100 Kč!

Cena dalších pamětních medailí v kolekci činí 2 199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Společně se stříbrnými pamětními medailemi obdržíte ZDARMA:

  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví kolekce
  • Certifikát autentičnosti ke každé pamětní medaili potvrzující její parametry
  • Speciálně navrženou elegantní kazetu k bezpečnému uložení pamětních medailí

Další stříbrné ražby z kolekce

Ano, chci začít sbírat stříbrné pamětní medaile z kolekce Největší osobnosti českého národa. Objednávám si první pamětní medaili Karel IV. za zvýhodněnou cenu 1 099 Kč vč. poštovného a balného (místo 2 199 Kč). Peníze nezasílám předem, stříbrná pamětní medaile Karel IV. bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Karel IV. ponechám, objednám si tak dalších 47 pamětních medailí z kolekce Největší osobnosti českého národa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 2 199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou pamětní medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání pamětních medailí z kolekce Největší osobnosti českého národa mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Největší osobnosti českého národa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další pamětní medaile z kolekce Největší osobnosti českého národa zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
29 g
Limitace:
5000 kompletních kolekcí