Karel IV., český král a římský císař, je pro své vynikající vladařské schopnosti považován za nejvýznamnějšího panovníka vrcholného středověku. Na jeho počest emitovala Národní Pokladnice pamětní ražbu uctívající tohoto českého velikána, který výraznou měrou ovlivnil nejen české dějiny, ale i ráz celého evropského středověku.

Na počest Karla IV. bychom Vám chtěli nabídnout překrásnou pamětní ražbu z ryzího stříbra 999/1000, kterou můžete získat pouze u Národní Pokladnice.

Precizně zpracovaná ražba uctívající Karla IV. je ražena leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě, díky níž vyniknou i ty nejmenší detaily ražby a propracovanost motivu. Ražba leštěným razidlem je sběrateli nejvíce ceněna, a proto i vyhledávána!

Společně se stříbrnými ražbami obdržíte elegantní sběratelskou kazetu zdarma

  • Zvýhodněná cena pouze 990 Kč – ušetříte ihned 1 000 Kč!
  • Pamětní ražba z ryzího stříbra 999/1000
  • Oficiální ražba v nejvyšší mincovní kvalitě – ražena leštěným razidlem
  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry ražby
  • Výhradním emitentem je Národní Pokladnice
  • Umělecký návrh od předního českého akademického sochaře Vladimíra Oppla

Umělecký návrh ražby byl vypracován akademickým malířem a sochařem Vladimírem Opplem, který je též autorem české oběžné dvacetikoruny nebo Řádu Tomáše Garrigue Masaryka.

Součástí stříbrné pamětní ražby je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje veškeré parametry této ražby. V rámci služeb Národní Pokladnice jej obdržíte zcela ZDARMA!

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
29 g
Limitace:
5 000 sbírek celosvětově
Země emitenta:
Česká republika

Stříbrná ražba uctívající Karla IV., nejvýznamnějšího českého panovníka, otevírá sbírku Největší osobnosti českého národa. Na ražbách z kolekce jsou zvěčněny nejdůležitější osobnosti české historie, které výrazným způsobem ovlivnily chod českých dějin. A Vy se tak můžete těšit na ražby zobrazující například prvního československého prezidenta T. G. Masaryka, patrona české státnosti svatého Václava nebo národního buditele Františka Palackého.

Pamětní ražby jsou raženy do ryzího stříbra 999/1000 v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli nejvíce žádaná. Autorem celé kolekce je známý český akademický sochař Vladimír Oppl, držitel ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa nebo autor návrhu současné oběžné dvacetikoruny.

Kolekce Největší osobnosti českého národa podléhá přísné limitaci – emitováno bude pouze 5 000 kompletních sbírek celosvětově.

Cena první ražby je pro vybrané zákazníky pouhých 990 Kč včetně poštovného a balného! Cena dalších medailí v kolekci činí 1 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné).

Společně se stříbrnými ražbami obdržíte ZCELA ZDARMA:

  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví kolekce
  • Certifikát autentičnosti ke každé ražbě potvrzující její parametry a ryzost cenného kovu
  • Speciálně navrženou elegantní sběratelskou kazetu k bezpečnému uchovávání a prezentování Vašich cenných numismatů

Další stříbrné ražby z kolekce

Ano, chci začít sbírat stříbrné pamětní ražby Největší osobnosti českého národa. Objednávám si první ražbu Karel IV. za zvýhodněnou cenu 990 Kč vč. poštovného a balného (místo 1 990 Kč). Peníze nezasílám předem, stříbrná ražba Karel IV. bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si ražbu Karel IV. ponechám, objednám si tak další pamětní ražby z kolekce Největší osobnosti českého národa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou ražbu mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní ražba zakoupena. Sbíraní pamětních ražeb z kolekce Největší osobnosti českého národa mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních ražeb z kolekce Největší osobnosti českého národa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další ražby z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.