Nejvzácnější korunovační klenot

Symbol českých králů zušlechtěný ryzím zlatem a stříbrem

U příležitosti 670. výročí zhotovení Svatováclavské koruny emitovala Národní Pokladnice překrásnou medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem. Emise je ražena leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě. Díky nadprůměrné velikosti 45 mm můžete obdivovat i ty nejmenší detaily výroční medaile, jejíž motiv navrhl přední český medailér Vladimír Oppl, mimo jiné autor dnešní oběžné dvacetikoruny.

  • Emise uctívající 670 let od zhotovení Svatováclavské koruny
  • Zušlechtěna ryzím zlatem a stříbrem 999/1000
  • Unikátní velikost o průměru 45 mm
  • Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě
  • Certifikát autentičnosti zaručující pravost medaile
  • Zvýhodněná cena pouze 299 Kč
  • Autorem uměleckého návrhu je akademický sochař Vladimír Oppl, přední český medailér, mj. autor současné české dvacetikorunové mince

Svatováclavská koruna je nejstarší a nejvýznamnější český korunovační klenot. V roce 1346 ji nechal zhotovit Karel IV., ovšem nebyla osobním majetkem krále, patřila celé zemi prostřednictvím jejího nebeského patrona. Užívána mohla být jen při naprosto výjimečných příležitostech, zejména při korunovacích, kdy demonstrovala spojení krále a země. Koruna se stala vtělením české státnosti a po staletí udržovala vědomí o svébytnosti Českého království mezi ostatními evropskými státy.

Svatováclavská koruna je penězi nevyčíslitelný klenot, který je dnes spolu s jablkem, žezlem a ostatními částmi korunovačních klenotů uložen v chrámu sv. Víta.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato a stříbro 999/1000
Základní kov::
Měď
Hmotnost:
5 g
Průměr::
45 mm
Kvalita::
Leštěné razidlo
Země emitenta::
Česká republika
Limitace::
10 000 emisí

ANO, zašlete mi prosím medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem uctívající 670. výročí zhotovení Svatováclavské koruny za výhodnou cenu 299 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 8. 2017 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.