Národní Pokladnice uspořádala hlasování o nejvýznamnější světovou malbu. Téměř 4000 osob se zúčastnilo tohoto hlasování a jednoznačným vítězem se stal obraz Mona Lisa od věhlasného italského malíře Leonarda da Vinci. Toto mistrovské dílo světového umění získalo více než 50 % všech hlasů. 

Tato malba byla  za použití speciální techniky 3D tisku přenesena na medaili zušlechtěnou ryzím stříbrem. Numismat je navíc ručně zdoben ryzím zlatem. Díky nadprůměrným rozměrům medaile můžete obdivovat všechny detaily světového díla. Výhradním emitentem tohoto unikátu je Národní Pokladnice. 

Překrásnou kolorovanou medaili Mona Lisa můžete nyní získat za poloviční cenu 490 Kč – ušetříte ihned 500 Kč! Zároveň ušetříte i na poštovném a balném. To za Vás uhradí Národní Pokladnice.

 • Zvýhodněná cena 490 Kč, ušetříte ihned 500 Kč!
 • Zušlechtění ryzím zlatem a stříbrem 999/1000
 • Brilantní kolorované provedení
 • Nejvyšší mincovní kvalita
 • Výhradně u Národní Pokladnice
 • Bohaté příslušenství ZDARMA

Malba, která se vryla do srdcí většiny znalců umění i laiků, to je Mona Lisa od Leonarda da Vinciho. Toto renesanční mistrovské dílo Leonardo tvořil při svém studiu ve Florencii v letech 1503–1517. Monou Lisou je pravděpodobně žena florentského obchodníka Lisa del Giocondo (proto se malba někdy nazývá i La Gioconda). Její tajemný úsměv již přes 200 let uchvacuje návštěvníky pařížského Louvru. Da Vinci namaloval obraz olejem na dřevěnou desku z topolu o rozměrech 77 x 53 cm s využitím techniky sfumato. 

Medaile Mona Lisa je prvním numismatem z překrásné série Mistrovská díla světového malířství. Díky této jedinečné sbírce můžete mít nyní i Vy svou vlastní uměleckou galerii u Vás doma. 

Více informací naleznete v záložce "O kolekci".

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato a stříbro 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Rozměry:
35 x 60 mm
Hmotnost:
50 g
Kov:
Měď
Limitace:
5 000 sbírek celosvětově
Země emitenta:
Česká republika

Máte jedinečnou příležitost vytvořit si svou soukromou galerii u Vás doma. Tato numismatická série Národní Pokladnice připomíná nejvýznamnější díla světového malířství. Mezi vybraná mistrovská díla, která budou přenesena na medaile zušlechtěné ryzím zlatem a stříbrem, patří neocenitelné malby, které můžete obdivovat pouze v nejprestižnějších museích světa. Můžete se těšit na emise s replikami obrazů světoznámých malířů, mimo jiné na:
 
Vincent van Gogh - Slunečnice
Jan Vermeer - Dívka s perlou
Sandro Botticelli - Zrození Venuše
Michelangelo - Stvoření Adama

Sbírka je přísně limitovaná. Pro Českou republiku je k dispozici pouhých 5000 kolekcí!

Vyřezávaná kazeta z palisandrového dřeva na uložení a vystavení všech emisíS kolekcí obdržíte ZDARMA:

 • Certifikáty autentičnosti ke každé medaili
 • Reprodukci každého uměleckého díla
 • Rámeček na vystavení reprodukce Vašeho nejoblíbenějšího díla
 • Krásnou vyřezávanou kazetu z palisandrového dřeva na uložení a vystavení všech emisí
 • Elegantní kožené desky k uložení certifikátů a reprodukcí

Nenesete žádné riziko. Každou medaili můžete vždy vrátit do 14 dnů od jejího doručení nebo ukončit sbíráni.

 

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Mistrovská díla světového malířství. Objednávám si první medaili Leonardo da Vinci - Mona Lisa za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného (místo 990 Kč). Peníze nezasílám předem, medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem a stříbrem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili Leonardo da Vinci - Mona Lisa ponechám, objednám si tak další medaile z kolekce Mistrovská díla světového malířství. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a stříbrem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Mistrovská díla světového malířství mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2021, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Mistrovská díla světového malířství a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.