Poznejte největší osobnost Československa

T. G. Masaryk – člověk, který změnil dějiny našeho národa

Fenomén české i světové historie, symbol morální velikosti, velké autority a vytrvalý bojovník za pravdu! To vše, a ještě více byl náš první československý prezident T. G. Masaryk. K jeho osobě, demokratickým a mravním zásadám, přínosu v oblastech politiky či filozofie cítí dodnes český národ respekt a úctu. Je tak bezpochyby jedním z nejvýznamnějších Čechů naší historie.

K jeho 170. výročí narození Národní Pokladnice vydala zcela poprvé kolekci pamětních medailí uctívající jeho život a důležité role, které zastával. Tuto jedinečnou kolekci zahajuje detailně vyvedená medaile "TGM - Akademik". Medaile je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000. Avers zobrazuje T. G. Masaryka jako profesora sedícího v křesle Karlovy university. Na reversu můžete obdivovat detailně propracovaný design ratolestí a listů našeho národního stromu - lípy.

Tato pamětnní medaile je krásnou upomínkou na T. G. Masaryka, symbol morální velikosti a vytrvalého bojovníka za pravdu! Emise TGM - Akademik je první medailí z mini kolekce Život T. G. Masaryka.

Objednávkou první medaile z kolekce oslavující člověka, který změnil naše dějiny, získáte ZDARMA luxusní numismatické album, ve kterém si Váši medaili můžete uchovávat.

Rezervujte si tuto medaili nyní za zvýhodněnou cenu 490 Kč, místo běžných 990 Kč. Ušetříte tak 500 Kč! Jako bonus budete mít poštovné a balné ZDARMA!

Medaile "TGM - Akademik" je první medailí z mini kolekce Život T. G. Masaryka. Více o této kolekci naleznete v záložce "O kolekci"

Další medaile v kolekci

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kov:
Měď
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
26 g
Rok emise:
2020
Limitace:
10 000 kolekcí

Život T. G. Masaryka uctěn ryzím zlatem

Tomáš Garrigue Masaryk, první prezident Československa, tatíček Masaryk, prezident Osvoboditel, TGM, milovník koní, filosof, pedagog, budovatel, symbol morální velikosti a politická autorita. Všechna tato přízviska patří jedinému muži – zakladateli svobodného Československa. Jako upomínka na život a životní role tohoto člověka, který je mnohým vzorem a motivací, Národní Pokladnice vydala kolekci 7 překrásných medailí. Každá tato medaile je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000

Kolekce obsahuje 7 medailí a je přísně limitována - pouze 10 000 kompletních kolekcí.

Můžete si tak postupně dopnit Vaše numismatické album, které obdržíte s úvodní medailí. Toto album bude krásnou dekorací Vašeho domova a zárověň připomínkou na život této jedinečné osobnosti, která nám všem může být vzorem.

Kolekce Život T. G. Masaryka

Návrh designů připravila respektovaná česká medailérka DiS. Irena Hradecká.
Můžete se těšit na ztvárnění sedmi témat: TGM - Prezident, Akademik, Osvoboditel, Filozof, Diplomat, Manžel a Demokrat.

V průběhu sbírání od nás obdržíte medaili T. G. Masaryk vyraženou k výročí narození T. G. M. a odznak s českou vlajkou jako DÁREK.

Cena první medaile je 490 Kč. Navíc poštovné první medaile hradíme za Vás. Cena dalších medailí v kolekci činí 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Pamětní medaile z kolekce Život T. G. Masaryka budete dostávat přibližně každý měsíc. Každou medaili můžete vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě Vám Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla pozlacená medaile zakoupena.

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile kolekce Život T. G. Masaryka. Objednávám si první pamětní medaili "TGM - Akademik" za cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili "TGM - Akademik" ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Život T. G. Masaryka. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Život T. G. Masaryka mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2023, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Život T. G. Masaryka a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.