Jan Amos Komenský

Jan Amos KomenskýJsme hrdí, že Vám můžeme představit naši oblíbenou emisi připomínající nejvýznamnějšího českého myslitele a zakladatele moderní pedagogiky Jana Amose Komenského. Nádherná pamětní emise je vyražena do ryzího stříbra 999/1000. Výjimečný design tohoto mistrovského díla je podtržen ražbou v nejvyšší mincovní kvalitě.

Výtvarný návrh této skvostné pamětní medaile byl zpracován předním českým akademickým sochařem a držitelem ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa Vladimírem Opplem, který je zároveň autorem designu současné oběžné dvacetikoruny. Výhradním emitentem této emise je Národní Pokladnice a počet medailí je přísně limitován – celosvětově je dostupných pouze 10 000 emisí!

Revers numismatu vyobrazuje zeměkouli z Orbis pictus ve středu s beránkem symbolizujícím Jednotu bratrskou. V okruží opisy "Učitel národů" v několika jazycích. Na aversu ne nachází portrét J. A. Komenského podle díla Maxe Švabinského.

Rezervací medaile získáte:

  • Ryzí stříbro 999/1000
  • Certifikát autentičnosti
  • Originální pamětní medaili raženou výhradně u Národní Pokladnice
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
     

 

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
30 mm
Hmotnost:
10 g
Kvalita:
Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě - leštěným razidlem
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2017
Limitace:
10 000 ks celosvětově

ANO, objednávám stříbrnou medaili Jan Amos Komenský za cenu pouhých 590 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru.  Nabídka je platná do 31. 12. 2019, pokud do té doby nedojde k vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.