Jsme hrdí, že Vám můžeme představit naši nejnovější emisi připomínající 425 let od narození nejvýznamnějšího českého myslitele a zakladatele moderní pedagogiky Jana Amose Komenského. Nádherná pamětní emise je vyražena do ryzího stříbra 999/1000. Výjimečný design tohoto mistrovského díla je podtržen ražbou v nejvyšší mincovní kvalitě.

Výtvarný návrh této skvostné pamětní medaile byl zpracován předním českým akademickým sochařem a držitelem ocenění Nejkrásnější zlatá mince světa Vladimírem Opplem, který je zároveň autorem designu současné oběžné dvacetikoruny. Výhradním emitentem této emise je Národní Pokladnice a počet medailí je přísně limitován – celosvětově je dostupných pouze 10 000 emisí!

 

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
30 mm
Hmotnost:
10 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - leštěné razidlo
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2017
Limitace:
10 000 ks celosvětově

ANO, objednávám stříbrnou medaili Jan Amos Komenský za cenu pouhých 390 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za níž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 3. 2017 nebo vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Vaše osobní údaje uvedené v této objednávce budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a za podmínek, které jsou dostupné na internetové adrese www.narodnipokladnice.cz. Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00, Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly v souladu s výše uvedenými podmínkami zpracovávány po dobu deseti let od poskytnutí za účelem nabízení zboží a služeb naši společnosti i třetích osob (včetně zasílání informaci o pořádaných akcích) a užívány za účelem zasílání elektronických obchodních sdělení.