Mincovní album s pouzdrem pro přehledné uschování

Vašich numismatů

Představujeme Vám novinku v oblasti příslušenství - mincovní album pro profesionální a přehledné uschování a zabezpečení Vašich oblíbených numismatů.

Mincovní album je vyhotoveno z kvalitní koženky v červené barvě. Album obsahuje 10 mincovních listů: 2x list pro mince 42 mm, 2x list pro mince  27 mm, 2x list pro mince 20 mm a 4x list pro mince 34 mm. Album je navíc opatřeno pouzdrem pro ještě vetší ochranu mincí.


Rezervací získáte:

  • Mincovní album (1 ks) z vysoce kvalitní koženky s 4kroužkovou D-mechanikou
  • Obsahuje 10 mincovních listů OPTIMA a 2 přebalové listy
  • Album je opatřeno pouzdrem pro ještě vetší ochranu numismatů

Dokonale uschová a zabezpečí Vaše oblíbené numismaty!

Specifikace
Provedení:
Kvalitní koženka
Mechanika:
4kroužková D-mechanika
Barva:
Červená
Rozměry bez pouzdra:
245 x 270 x 55 mm
Rozměry s pouzdrem:
250 x 280 x 65 mm

ANO, zašlete mi prosím Mincovní album za cenu 899 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Album mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž bylo zakoupeno. Album bude hrazeno dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. 07. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.