Čtyřlístek

Oblíbený český komiks na minci

Jsme velmi potěšeni, že Vám můžeme představit unikátní minci, která je zasvěcena Čtyřlístku, nejslavnějšímu a nejoblíbenějšímu českému komiksu, který v roce 2019 slaví neuvěřitelných 50 let od svého vzniku.

Mince je zušlechtěna ryzím stříbrem 999/1000, její průměr je 38, 61 milimetru a její nominální hodnota je 1 dolar. Sběratelskou hodnotu této emise umocňuje její velmi přísná limitace – pouhých 500 kusů pro celý svět!

Kompozici reversu tvoří vyobrazení všech čtyř hlavních hrdinů z komiksů Čtyřlístek, tedy legendární kocour Myšpulín, fenka Fifinka, zajíc Pinďa a prasátko Bobík. Jsou zachyceni v okamžiku, kdy našli poklad, hrnec zlaťáků. Pro zvýraznění a umocnění dojmu jsou postavy a objevený poklad kolorovány.

Avers mince zdobí portrét britské královny Alžběty II., která je formální hlavou Společenství národů, tedy volného sdružení Spojeného království a jeho bývalých dominií a kolonií, kam patří i Cookovy ostrovy, výhradní emitent této mince.

Slavný Čtyřlístek je jednoznačně nejznámější, nejslavnější a nejdéle vycházející český komiks, který milují děti několika generací. Vychází od roku 1969 a jeho prvním autorem a ilustrátorem byl Jaroslav Němeček.

Rezervací mince získáte:

  • Minci zušlechtěnou ryzím stříbrem 999/1000

  • Nejvyšší mincovní kvalitu

  • Unikátní kolorování

  • Certifikát autentičnosti

  • Speciální rám pro vystavení mince

Mince je striktně limitována 500 kusy pro celý svět! Neváhejte proto a získejte unikátní vzpomínku na fenomenální český komiks ještě dnes!

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí stříbro 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
28 g

ANO, zašlete mi prosím pamětní minci zušlechtěnou ryzím stříbrem Čtyřlístek za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 30. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.