Profesionální mincovní kufr

Představujeme Vám profesionální mincovní kufr - další velmi oblíbené příslušenství! Kufr obsahuje celkem 6 mincovních, do kterých lze vložit až 120 mincí či medailí do průměru 41 mm. Vnitřní prostor kufru je potažen elegantním černým velurem. Velkou výhodou je i fakt, že kufr lze uzamknout. Tím pádem máte jistotu, že Vaše oblíbené a cenné numismaty budou dokonale v zabezpečeny!  Celkový reprezentativní vzhled kufru zvyšuje i jeho kovové provedení. 

Rezervací získáte:

  • Numismatický kufr v kovovém provedení
  • Možnost uzamčení kufru
  • 6 mincovních plat pro 20 numismatů
  • Vnitřní výplň z černého veluru

Profesionální mincovní kufr pro snadné a dokonalé zabezpečení Vaší sbírky!

Specifikace
Provedení:
Kovové
Vnitřní výplň:
Černý velur
Uzamykatelný:
Ano - obsahuje 2 klíče
Vhodný pro:
Numismaty do průměru 41 mm
Vnější rozměry:
292 x 97 x 213 mm

ANO, zašlete mi prosím numismatický kufr za cenu 799 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Kufr mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl kufr zakoupen. Kufr bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. května 2020 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.