V roce 1834 poprvé zazněla v divadelní hře Fidlovačka od Josefa Kajetána Tyla píseň Kde domov můj? Píseň s melodií Františka Škroupa se začala mezi lidmi rychle šířit, stala se velmi oblíbenou a v roce 1918 byla zvolena státní hymnou.

Pro připomenutí tohoto symbolu českého národa Vám nabízíme nádhernou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem a barevnou aplikací s názvem A to je ta krásná země z unikátní kolekce Česká hymna.

Pamětní medaile A to je ta krásná země je zušlechtěná ryzím zlatem a design zdobí unikátní kombinace tradičního plastického reliéfu a moderního barevného tisku.

Avers medaile A to je ta krásná země zobrazuje část textu písně Kde domov můj v okruží a typické symboly a výjevy spjaté s naší republikou ve středu v podobě barevné kompozici české státní vlajky a lučního kvítí. Vše doprovází vznešený ležící lev v pravé dolní části. Na reversu je plastická trikolora ve tvaru hvězdy s vyobrazením českého heraldického lva v popředí.

Zkompletujte si své numismatické album a buďte jedním z hrdých majitelů této kolekce, která je striktně limitována pouhými 5000 sety. Součástí zásilky je vždy také Certifikát autentičnosti potvrzující

Zvýhodněná cena první medaile A to je ta krásná země činí pouhých 490 Kč. Navíc za Vás uhradíme poštovné a balné této první pamětní medaile ze série Česká hymna!

Zkompletujte si své numismatické album

Česká hymna – Symbol národní hrdosti

zušlechtěná ryzím zlatem!

Píseň Kde domov můj? provází náš národ již 185. rokem! Pro připomenutí tohoto výročí a našeho národního symbolu představuje Národní Pokladnice originální sérii pěti pamětních medailí věnovaných právě české hymně.

Jedná se numismatickou novinku - zcela poprvé v nabídce Národní Pokladnice!

Výjimečnou sbírku Česká hymna otevírá emise A to je ta krásná země, která je zušlechtěna ryzím zlatem a zdobena jedinečnou barevnou aplikací. Objednáním pamětní medaile A to je ta krásná země za výjimečnou cenu pouhých 490 Kč včetně poštovného a balného zároveň získáte přednostní právo na další 4 pamětní medaile, jež originálním způsobem ztvárňují nejen slova písně Kde domov můj?, ale také naše nejznámější národní symboly, postavy, místa i lidové obrázky.

Zvýhodněná cena první emise je jen 490 Kč. Navíc poštovné první emise hradíme za Vás. Cena dalších medailí v kolekci činí 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Pamětní medaile ze sbírky Česká hymna budete dostávat přibližně každý měsíc.

Každou emisi můžete vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě Vám Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla pozlacená medaile zakoupena.

Pro tuto sbírku byl stanoven velmi přísný limit – pouhých 5 000 sběratelů bude mít možnost shromáždit tuto sbírku.

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Česká hymna. Objednávám si první pamětní medaili A to je ta krásná země za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili A to je ta krásná země ponechám, objednám si tak další čtyři pamětní medaile z kolekce Česká hymna. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Česká hymna mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Česká hymna a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato (999/1000)
Barevná aplikace:
Kombinace tradičního plastického reliéfu a moderního barevného tisku
Průměr:
39 mm
Hmotnost:
28 g
Kov:
Měď
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Limitace:
5000 sbírek