Pětihaléř z roku 1924 je vůbec nejcennější československou oběžnou mincí. Originální mince Pětihaléře z roku 1924 byla v prosinci 2010 vydražena za neuvěřitelných 506 000 Kč. Nový majitel tak za minci zaplatil částku více než desetmiliónkrát vyšší, než činila její nominální hodnota.

Abychom uspokojili poptávku českých sběratelů, emitovala Národní Pokladnice repliku tohoto vzácného numismatu. Replika Pětihaléře z roku 1924 je zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 a ražena leštěným razidlem v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli nejvíce vyhledávána a také ceněna.

  • Zvýhodněná cena pouhých 490 Kč. Ihned ušetříte 500 Kč!
  • Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000
  • Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě - leštěným razidlem
  • Replika nejcennější československé oběžné mince
  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry emise

Odborníci odhadují, že originálních pětihaléřů existuje jen několik kusů. Již v době první republiky to byla velmi vyhledávaná mince, do konce roku 1938 bylo objeveno v oběhu pouze asi deset kusů, jeden z nich vlastní Národní muzeum v Praze.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
27,9 g
Kov:
Měď
Limitace:
5 000 sbírek celosvětově
Země emitenta:
Česká republika

Pětihaléř z roku 1924 je první emisí ze sběratelsky velmi oblíbené kolekce Nejvýznamnější české mince. Kolekce je výběrem krásných, vzácných a často i nedostupných numismatů, které obíhaly na našem území. Kromě shromáždění jedinečných replik se seznámíte také s historií českých mincí od časů keltských kmenů až po současnost.

Kolekce obsahuje takové numismatické rarity, jakými jsou Grešle Marie Terezie, Malý groš Rudolfa II. nebo Pamětní 10koruna s T. G. Masarykem z roku 1928.

První repliku získáte za zvýhodněnou cenu 490 Kč!

Cena dalších replik v kolekci je 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné).

Jako součást sbírky obdržíte zdarma:

  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví kolekce
  • Certifikáty autentičnosti ke každé replice potvrzující parametry emise
  • Speciální sběratelské rukavice na profesionální manipulaci s numismatem
  • Speciálně navrženou elegantní sběratelskou kazetu k bezpečnému uchovávání kolekce
  • Záruku přednostního nákupu dalších replik z kolekce
Ukázka dalších replik v kolekci

ANO, chci začít sbírat pamětní repliky z kolekce Nejvýznamnější české mince zušlechtěné ryzím zlatem nebo stříbrem. Objednávám si první repliku Pětihaléř z roku 1924 za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného (místo 990 Kč). Peníze nezasílám předem, replika ze základního kovu zušlechtěná ryzím zlatem Pětihaléř z roku 1924 bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si repliku Pětihaléř z roku 1924 ponechám, objednám si tak další pamětní medaile z kolekce Nejvýznamnější české mince. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou repliku zušlechtěnou ryzím zlatem nebo stříbrem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní replika zakoupena. Sbíraní replik z kolekce Nejvýznamnější české mince mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit sbírání replik Nejvýznamnější české mince a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení kolekce Vám již nebudou další repliky z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.