Narození nejslavnějšího českého panovníka Karla IV.

v ryzím stříbře

Exkluzivní emise Národní Pokladnice!

S nesmírnou hrdostí Vám představuji kolekci Život Karla IV. v čistém stříbře. Výjimečná sbírka našeho největšího Čecha, Otce vlasti, je zahájena emisí připomínající narození Karla IV., od kterého uplynulo již více než 700 let. Tato nádherná medaile byla vyražena z čistého stříbra 999/1000 za dodržení velmi přísných podmínek.

Díky ražbě v nejvyšší mincovní kvalitě jsou motivy aversu i reversu propracovány do nejmenších detailů. Avers emise zvěčňuje královnu Elišku s novorozeným malým Václavem, který později přijal jméno Karel IV. Na reversu medaile jsou vyobrazeny znaky zemí Koruny české.

První medaile Narození Karla IV.

Specifikace
Vzácný kov:
Stříbro 999/1000
Kvalita:
Leštěné razidlo
Hmotnost:
24,5 g
Průměr:
38,61 mm

Kolekce Život Karla IV. v čistém stříbře

Emise zvěčňující Karla IV., Otce vlasti, jsou u českých sběratelů vždy vítány s nadšením. O jeho veliké oblibě mezi lidmi nejlépe vypovídá vítězství v anketě Největší Čech, kterou vyhlásila v roce 2005 Česká televize. Na základě zájmu zákazníků emitovala Národní Pokladnice, jako první v historii, sbírku medailí připomínající nejdůležitější životníky milníky našeho velikána.

Přeneste se do 14. století, do fascinující doby Karla IV.! Díky emisím z této kolekce budete mít ve své sbírce nádherné stříbrné numismaty a zároveň se dozvíte řadu zajímavostí o nejvýznamnějším českém panovníkovi a jeho zásluhách.

Elegantní kazeta a Certifikát autentičnostiJako součást sbírky obdržíte ZDARMA:

  • Elegantní kazetu k bezpečnému uložení medailí
  • Certifikát autentičnosti ke každé emisi
  • Osvědčení o vlastnictví sbírky

Exemplářem zvěčňujícím narození Karla IV. je tato výjimečná sbírka započata. Kolekce bude dále obsahovat medaile připomínající jeho další životní milníky, jako jsou např. položení základního kamene hradu Karlštejn, založení Karlova mostu, jeho korunovaci českým králem, a mnohé další.

Pro kolekci byl stanoven velmi přísný limit – pouhých 5 000 sběratelů bude mít možnost shromáždit tuto sbírku.

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile Život Karla. IV. Objednávám si první pamětní medaili Narození Karla IV. za zvýhodněnou cenu pouhých 990 Kč vč. poštovného a balného (místo 1990 Kč). Peníze nezasílám předem, pamětní medaile z ryzího stříbra 999/1000 bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Narození Karla IV. ponechám, objednám si tak další stříbrné pamětní medaile z kolekce Život Karla IV. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Život Karla IV. mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. 12. 2018, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Život Karla IV. a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.