Zelená stokoruna s Klementem Gottwaldem. Bankovka, která v době svého vydání vzbuzovala rozporuplné vášně, jež vedly až k tomu, že byla stažena z oběhu.

Národní Pokladnice se ji rozhodla zařadit do svého portfolia Zlatých československých bankovek nejen pro její kontroverznost, ale především pro její nezaměnitelný příběh, který v našich dějinách má rovněž své místo.

Stejně jako předešlé bankovky i tato se dočkala svého ztvárnění v podobě repliky z 24karátového neboli ryzího zlata 999/1000. A kterou máte nyní možnost získat za pouhých 490 Kč místo běžných 990 Kč. Ihned tak ušetříte 500 Kč!

Zlatá replika se kromě cenného kovu může pochlubit i věrným kolorováním, díky němuž vyniknou i ty nejmenší detaily.

Navíc součástí repliky je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry repliky a jenž získáte ZDARMA.

Využijte příležitost získat další jedinečnou repliku do své sbírky! Pevně věříme, že nejen ona, ale i příběh okolo ní Vás zaujme natolik, že nebude podrobena prohřeškům typu „propichování očí“ jako v době své největší slávy.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost:
50 mg (obsah ryzího zlata)
Rozměr:
127 x 65 mm
Limitace:
5000 sbírek

Zlatá replika zelené stokoruny československé zachycující našeho prvního komunistického prezidenta Klementa Gottwalda je NOVINKOU roku 2021 a navazující zlatou replikou na veleúspěšnou kolekci Zlaté československé bankovky. Tato replika je pomyslnou vstupní branou k navazující kolekci Zlaté československé bankovky II, která opět obsahuje repliky významných a mezi lidmi nejvíce známých československých bankovek.

V kolekci se tak můžete těšit například na desetikorunu s Pavolem Országhem Hviezdoslavem, dvacetikorunu s Janem Amosem Komenským či ikonickou stokorunu od Maxe Švabinského z roku 1931.

Všechny zlaté repliky si opět budete moci uchovat v umělecky zpracovaném albu, které svojí grafikou plynule navazuje na album předchozí.

Zlaté repliky československých bankovek jsou zvěčněny ve 24karátovém neboli ryzím zlatě 999/1000 a mohou se pyšnit věrným kolorováním, které umožňuje vnímat i ty nejmenší detaily.

Zlaté repliky československých bankovek jsou prodávány výhradně Národní Pokladnicí a každou emisi ze sbírky budete dostávat zhruba každý měsíc za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné).

Společně se zlatými replikami obdržíte také Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry replik.

Pevně věříme, že navazující kolekce Zlaté československé bankovky II Vám přinese stejnou radost jako kolekce první!

Všechny zlaté repliky si budete uchovat v obdrženém zakladači

ANO, chci začít sbírat zlaté repliky československých bankovek ze sbírky Zlaté československé bankovky II. Objednávám si první zlatou repliku 100 Kčs Klement Gottwald za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného (místo 990 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá replika 100 Kčs Klement Gottwald bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou repliku 100 Kčs Klement Gottwald ponechám, objednám si tak další zlaté repliky ze sbírky Zlaté československé bankovky II. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Každou zlatou repliku mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá replika zakoupena. Sbíraní zlatých replik ze sbírky Zlaté československé bankovky II mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých replik ze sbírky Zlaté československé bankovky II a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu sbírky. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další repliky ze sbírky zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.