„Bony, chcete bony?"

Odběrní poukázka 1 Kčs

Bony, jak se odběrním poukázkám lidově říkalo, známe všichni. Díky nim jsme se v proslulém Tuzexu mohli dostat ke zboží, které nebylo u nás standardně k dispozici a jenž se honosilo puncem exkluzivity.

Národní Pokladnice zlatou repliku Odběrní poukázky 1 Kčs zařadila do kolekce Zlaté československé bankovky především pro její proslulost a příběh, který je pro každého z nás specifický a jedinečný. Někdo za bony vidí své první džíny, jiný zkušenost s jejich překupníky, tzv. veksláky.

Stejně jako předešlé bankovky i Odběrní poukázka 1 Kčs dočkala svého ztvárnění do podoby repliky z ryzího zlata 999/1000.

Repliku je v možné v rámci této nabídky získat za zvýhodněnou cenu 499 Kč místo 999 Kč. Ušetříte tak 500 Kč!

Zlatá replika se kromě cenného kovu může pochlubit i věrným kolorováním, díky němuž vyniknou i ty nejmenší detaily.

Součástí zlaté repliky je Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry repliky a jenž získáte ZDARMA.

Využijte příležitost získat zlatou repliku platidla, pro které se vžilo označení BON!

Kolekce Zlaté československé bankovky

Zlatá replika Odběrní poukázky 1 Kčs, jež se lidově říkalo bon, je NOVINKOU 2023 a navazující zlatou replikou v kolekci Zlaté československé bankovky.

Kolekce Zlaté československé bankovky v současné době obsahuje tři umělecky zpracovaná alba s celkovým počtem šestadvaceti placených zlatých replik.

Ve třetím umělecky zpracovaném albu se můžete těšit například na tisícikorunu s Františkem Palackým, dvacetikorunu s Karlem Havlíčkem Borovským či padesátikorunu s motivy od Alfonse Muchy.

Zlaté repliky československých bankovek jsou zvěčněny v ryzím zlatě 999/1000 a mohou se pyšnit věrným kolorováním, které umožňuje vnímat i ty nejmenší detaily.

Zlaté repliky československých bankovek jsou prodávány výhradně Národní Pokladnicí a každou zlatou repliku z kolekce obdržíte přibližně každý měsíc za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Společně se zlatými replikami obdržíte Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry zlatých replik.

Všechny zlaté repliky si budete moci uchovat v obdrženém zakladači

ANO, chci začít sbírat zlaté repliky československých bankovek z kolekce Zlaté československé bankovky. Objednávám si zlatou repliku Odběrní poukázky 1 Kčs za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá replika Odběrní poukázky 1 Kčs bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou repliku Odběrní poukázky 1 Kčs ponechám, objednám si tak dalších 8 zlatých replik z třetího alba kolekce Zlaté československé bankovky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou zlatou repliku mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá replika zakoupena. Sbírání zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další repliky z kolekce Zlaté československé bankovky zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost:
50 mg (obsah zlata v replice)
Rozměr:
127 x 65 mm
Limitace:
5000 kompletních kolekcí